reklama

BitDefender w wakacje taniej dla uczniów i pracowników szkół

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Marken, oficjalny dystrybutor produktów BitDefender w Polsce, przygotował wakacyjną promocję dla uczniów, nauczycieli i pracowników placówek oświatowych umożliwiającą zakup oprogramowania zabezpieczającego z rabatem 50%.

Promocja skierowana jest do wszystkich uczniów, nauczycieli oraz — co ważne — również pracowników szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz uczelni wyższych. Oferta trwa od 1 lipca do 30 września. Każda z kwalifikujących się osób może w tym okresie zakupić oprogramowanie BitDefender za połowę standardowej ceny. BitDefender AntiVirus Pro 2011 z licencją na jeden rok i jedno stanowisko kosztuje wtedy 49,50 zł, zaś wersja na trzy stanowiska — 64,50 zł. Ceny bardziej rozbudowanej edycji Internet Security to odpowiednio 64,50 zł i 79,50 zł, a najbardziej zaawansowana wersja Total Security kosztuje 79,50 zł i 94,50 zł.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronach firmy Marken. Tam również zamieszczony jest regulamin, który szczegółowo określa uprawnienia do skorzystania z promocji.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama