BitTorrent 6.0 Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się wersja beta najnowszej odsłony oficjalnego klienta sieci BitTorrent o tej samej nazwie.

Najnowsza wersja BitTorrent 6.0 Beta jest obiecaną fuzja z programem ľTorrent, który został przejęty przez autora sieci Brama Cohena w zeszłym roku. Konsekwencjami tego działania jest dodanie do aplikacji BitTorrent wyglądu oraz funkcjonalności ľTorrenta. Ponadto wersja beta zawiera już specyficzną technologię wymiany treści w firmach opartą na sieci BitTorrent (BitTorrent DNA). Więcej informacji na ten temat można uzyskać zapoznając się z materiałem udostępnionym na stronie producenta.

BitTorrent 6.0 Beta dostępny jest aktualnie tylko dla systemu Windows, ale wielu użytkowników alternatywnych systemów ma nadzieję, że autorzy udostępnia również w najbliższym czasie paczki dla Linuksa i Mac OS X, tak jak to było do tej pory. Obecnie jednak jedyną pewną informacją jest to, że powstaje wersja dla systemu firmy Apple.

Najnowszą wersję aplikacji BitTorrent 6.0 Beta można pobrać ze strony producenta. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy