BitTorrent Remote 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

BtTorrent Remote to aplikacja, która pozwala zarządzać programem BitTorrent i µTorrent z dala od komputera. Oznacza to, że z poziomu smartfonu można dodawać nowe pliki torrent, wyłączać lub włączać pobieranie, zarządzać priorytetami plików oraz sprawdzić wszystkie dane techniczne, czyli np. prędkość pobierania, liczbę seedów i peerów.

Aplikacja ta przyda się osobom, które zostawiają komputer włączony i przebywają w innym pomieszczeniu lub poza domem. Dzięki temu będą mogły sprawdzić ile czasu jeszcze komputer musi być włączony, jaki czas pozostał do zakończenia pobierania lub dodać do kolejki nowe pliki. BitTorrent Remote obsługuje powiadomienia w tle. Tak więc, po zakończonym pobieraniu użytkownik dostaje o tym informację na smartfonie. Również można dodać kanał RSS, aby wybrane pliki były automatycznie pobierane.

Aby jednak ustanowić połączenie między programem na komputerze a aplikacją w telefonie trzeba w ustawieniach programu włączyć dostęp zdalny (należy wejść w ustawienia BitTorrent lub µTorrent, wybrać zakładkę „Dostęp zdalny”, następnie wybrać „Aktywuj dostęp zdalny do BitTorrent” i wpisać nazwę użytkownika, hasło oraz pytanie pomocnicze i zatwierdzić ustawienia). Po nawiązaniu połączenia z serwerem czas przejść do ustawień aplikacji w telefonie. Należy rozsunąć dolną belkę i wybrać login. W odpowiednie pola wpisać nazwę użytkownika i hasło. Wszystko jest już gotowe do działania.

BitTorrent Remote jest oficjalną aplikacją od firmy BitTorrent Inc., jest dostępna za darmo i bez reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!