BitTorrentShoot BitTorrentShoot 1.0.0.30

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji BitTorrentShoot mamy możliwość prostej wymiany kolekcji zdjęć i wideo pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami mobilnymi. Całość korzysta z technologii BitTorrent Sync’s peer-to-peer.

Centralną część ekranu głównego zajmują dwa przyciski: wyślij oraz odbierz. U góry znalazł się także mały odnośnik do ustawień, ale z ich poziomu możemy jedynie określić czy aplikacja może działać w przypadku braku sieci Wi-Fi. W przypadku zdecydowania się na opcję wyślij czeka nas jeszcze wybranie plików, którymi chcemy się podzielić. BitTorrentShoot może przesyłać jedynie pliki zdjęciowe i wideo zgromadzone w naszej galerii.

Z poziomu aplikacji możliwy jest podgląd, dzięki czemu sprawdzimy czy na pewno dobre materiały zaznaczyliśmy. W następnym kroku generowany jest kod qr. Po jego zeskanowaniu za pomocą programu Shoot na innym urządzeniu automatycznie przechodzimy do transferu. Z poziomu obu aplikacji możemy śledzić jego postęp. Jednocześnie dane pliki mogą być przesyłane na kilka urządzeń.

Aplikacja w wersji darmowej pozwala trzykrotnie przesłać pliki. Odbieranie jest nielimitowane. Za kolejne musimy zapłacić jednorazowo w formie mikropłatności. Dzięki temu każdy sam może ocenić, czy takie rozwiązanie jest mu potrzebne. Niestety aplikacja w wersji dla systemu Windows Phone ma problemy z finalizacją odbierania plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!