r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BitTorrentShoot 1.0.0.30

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Dzięki aplikacji BitTorrentShoot mamy możliwość prostej wymiany kolekcji zdjęć i wideo pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami mobilnymi. Całość korzysta z technologii BitTorrent Sync’s peer-to-peer.

Centralną część ekranu głównego zajmują dwa przyciski: wyślij oraz odbierz. U góry znalazł się także mały odnośnik do ustawień, ale z ich poziomu możemy jedynie określić czy aplikacja może działać w przypadku braku sieci Wi-Fi. W przypadku zdecydowania się na opcję wyślij czeka nas jeszcze wybranie plików, którymi chcemy się podzielić. BitTorrentShoot może przesyłać jedynie pliki zdjęciowe i wideo zgromadzone w naszej galerii.

r   e   k   l   a   m   a

Z poziomu aplikacji możliwy jest podgląd, dzięki czemu sprawdzimy czy na pewno dobre materiały zaznaczyliśmy. W następnym kroku generowany jest kod qr. Po jego zeskanowaniu za pomocą programu Shoot na innym urządzeniu automatycznie przechodzimy do transferu. Z poziomu obu aplikacji możemy śledzić jego postęp. Jednocześnie dane pliki mogą być przesyłane na kilka urządzeń.

Aplikacja w wersji darmowej pozwala trzykrotnie przesłać pliki. Odbieranie jest nielimitowane. Za kolejne musimy zapłacić jednorazowo w formie mikropłatności. Dzięki temu każdy sam może ocenić, czy takie rozwiązanie jest mu potrzebne. Niestety aplikacja w wersji dla systemu Windows Phone ma problemy z finalizacją odbierania plików.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Według BitTorrenta aplikacja jest świetna, więc użytkownicy zapłacą za wysyłanie zdjęć

19
OPROGRAMOWANIE 17.06.2015 | Mateusz Budzeń

Twórcy BitTorrenta chcą odmienić sposób w jaki wysyłamy znajomym zdjęcia z naszego smartfona. Obecnie większość osób korzysta z tradycyjnego wysłania przez Bluetooth lub udostępnia pliki zgromadzone na Google Drive, OneDrive czy innym dysku w chmurze. Natomiast aplikacja Shoot ma uczynić proces wysyłania plików jeszcze prostszym i wygodniejszym. Już po uruchomieniu aplikacji wyraźnie widać, że twórcy postawili przede wszystkim na prostotę wysłania i odbierania plików. Niemal cały ekran został podzielony na dwa, duże przyciski – wyślij i odbierz. Jedynie na górze znalazł się mały odnośnik do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.