Bitdefender Antivirus Free Bitdefender Antivirus Free 3.112.839

Strona główna Android Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bitdefender Antivirus Free to darmowe oprogramowanie antywirusowe udostępnione przez rumuńskie przedsiębiorstwo Bitdefender, którego produkty są znane użytkownikom z całego świata.

Nie wymaga konfiguracji

Po uruchomieniu Bitdefender Antivirus Free wystarczy użyć jednego przycisku, by natychmiast rozpocząć szybkie skanowanie urządzenia przenośnego. Narzędzie wykorzystuje technologię skanowania „w chmurze”, co sprawia, że baza danych jest wciąż aktualizowana, dzięki czemu użytkownik chroniony jest przed wszystkimi, nawet najnowszymi wirusami. Trzeba jednak pamiętać, że funkcja ta wymaga stałego połączenia z internetem.

Warto wspomnieć, że Bitdefender Antivirus Free automatycznie skanuje wszystkie aplikacje, które pobieramy do pamięci wewnętrznej lub na kartę SD, wykorzystując te same technologie, co Bitdefender Mobile Security, czyli flagowy produkt firmy Bitdefender skierowany do właścicieli platform mobilnych.

Działa w tle

Bitdefender Antivirus Free został skonstruowany w taki sposób, by nie doprowadzać do spowolnienia działania urządzeń z Androidem na pokładzie, nie wspominając nawet o nadmiernym zużyciu baterii smartfonów czy tabletów, na których zainstalowano opisywany program.

Najważniejsze cechy:

  • darmowy program antywirusowy
  • nie wymaga konfiguracji
  • szybkie skanowanie po uruchomieniu
  • automatyczne skanowanie pobranych aplikacji
  • czytelny interfejs

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!