Bitdefender Antivirus Free Edition Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.15.141

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowe oprogramowanie antywirusowe, zapewniające podstawową ochronę komputera podczas codziennej pracy w Internecie.

Program działa w oparciu o technologię chmury, dzięki czemu charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe, jednocześnie skutecznie chroniąc komputer przed szkodliwymi wirusami. Co istotne, oprogramowanie potrafi również pracować w trybie offline, w którym to wykorzystuje zapisane lokalnie na dysku twardym bazy sygnatur. Bitdefender Antivirus Free Edition jest praktycznie bezobsługowy i w żaden sposób nie zakłóca codziennych czynności wykonywanych na komputerze.

Bitdefender Antivirus Free Edition oferuje moduł ochrony systemu w czasie rzeczywistym, a także co jakiś czas przeprowadza gruntowne skanowanie dysku w poszukiwaniu szkodników. Zapewnia ochronę komputera przed wirusami rozpowszechnianymi na różnego rodzaju nośnikach zewnętrznych, złośliwymi komponentami publikowanymi na stronach internetowych itp.

Oprogramowanie skupia w sobie zaawansowane mechanizmy ochrony proaktywnej do wykrywania jeszcze nieznanych zagrożeń, technologię heurystyczną, monitorującą wszystkie aplikacje, które chcą uzyskać dostęp do usług sieciowych (w tym Internetu), moduł do skanowania odwiedzanych stron WWW pod kątem występowania na nich szkodliwych komponentów oraz zabezpieczania przed trudnymi do zidentyfikowania i usunięcia rootkitami. Na uwagę zasługuje również technologia Early Boot Scanning, skanująca system operacyjny w trakcie jego uruchamiania.

Uwaga!

  • Aby korzystać z oprogramowania po upływie 30 dni należy zarejestrować bezpłatne konto użytkownika na oficjalnej stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Skuteczny, prosty w obsłudze, automatycznie usuwa wirusy
Jak na program antywirusowy zużywa dużo ramu (250mb), brak zaawansowanych ustawień
ocena użytkownika
25.08.2019 11:52 • Recenzja do wersji 1.0.15.108

Używałem przez rok i mogę polecić, Przesiadłem się na avasta, bo sprawiał problemy z emulatorami i nie było ustawień zaawansowanych.

szybki, skuteczny, nie obciąża komputera
brak
ocena użytkownika
10.10.2018 17:34 • Recenzja do wersji 1.012.41

Na początku miałem wersję bezpłatną. Sprawdziła się w 100%, dlatego zdecydowałem się bez wahania na pakiet płatny. Antywirus wcale nie zamula. Nie obciąża komputera. Instalacja jest prosta - prawie automatyczna. Piszecie, że ma spartański fejs. No ale czego możemy oczekiwać od zabezpieczenia antywirusowego? Ten jest prosty, przejrzysty, z jasnymi kafelkami. Z jego instalacją i obsługą poradzi sobie każdy- nie trzeba prosić o pomoc żadnego informatyka. Antywirus to nie gra komputerowa, od której wymagamy coraz większego realizmu. On ma znajdować antywirusy, rozpoznawać je i skutecznie sobie z nimi radzić- a ten taki właśnie jest.