Bitmoji Keyboard - Your Avatar Emoji 10.23

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bitmoji Keyboard - Your Avatar Emoji to klawiatura alternatywna do systemowej w urządzeniach z iOS. Oferuje ona bardzo bogatą bazę emotikonów oraz naklejek, które można w szybki sposób wstawić w treść SMS-a, maila lub wiadomości wysyłanej za pomocą różnych komunikatorów internetowych.

Aby skorzystać z tej aplikacji, należy wykonać wstępną konfigurację. Pierwszym krokiem będzie nadanie jej uprawnień dostępu w ustawieniach systemu. W drugim kroku należy się zalogować, używając adresu e-mail lub konta na Facebooku, a następnie stworzyć własny profil i wybrać awatar.

Wpisywanie tekstu za pomocą klawiatury Bitmoji jest dość niewygodne, aplikacji zdarza się bowiem reagować z opóźnieniem na komendy. Dobrze spisuje się za to mechanizm wyszukiwania oraz wstawiania w treść wiadomości naklejek oraz emotikonów. Do dyspozycji dostajemy bardzo bogatą bazę grafik, pogrupowanych tematycznie (np. romantyczne, miłosne, związane z jedzeniem lub z popularnymi bohaterami filmowymi). Wystarczy wybrać interesujący nas plik, wtedy zostanie on skopiowany i będzie gotowy do wklejenia w treść e-maila lub SMS-a.

Z kolei gdy wejdziemy w zainstalowaną aplikację Bitmoji, korzystając z menu programów, każdą z naklejek lub emotikonów możemy udostępnić do innych programów, które posiadamy na urządzeniu, np. do Facebook Messengera lub WhatsApp. Aplikacja wyświetla również historię ostatnio używanych ikonek, znajdziemy w niej też sklep BitShop, w którym kupimy dodatkowe zestawy ikon oraz naklejek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji