r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bitser 1.4

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików

Bitser to bezpłatne oprogramowanie służące do zarządzania plikami archiwalnymi.

Galeria programu

Aplikacja oferuje niezwykle wygodny i funkcjonalny interfejs użytkownika, za pomocą którego możemy dodawać i aktualizować archiwa metodą „przeciągnij i upuść”. Bitser jest w pełni kompatybilny z Eksploratorem Windows i dzięki temu otrzymujemy również szybki dostęp do najważniejszych funkcji programu z poziomu menu kontekstowego w systemie Windows.

Bitser tworzy archiwa w formacie ZIP, 7-ZIP i w pliku wykonywalnym EXE, a także oferuje możliwość tworzenia samorozpakowujących się archiwów (SFX). Oprócz tego rozpakowuje dane z następujących formatów plików - ZIP, zipx, 7Z, RAR, ISO, VHD, MSI, GZIP, BZIP2, TAR, DEB, DMG, LZH, LZMA, LZMA2, PPMd, NSIS, RPM i UDF. Program posiada również wbudowany menedżer haseł i narzędzie do sprawdzania sum kontrolnych w plikach (MD5, SHA-1 i SHA-256).

Bitser pozwala wykonać pełną lub częściową konwersję plików archiwalnych do innych formatów. Tworzy skompresowane kopie zapasowe danych, zabezpiecza archiwa przy użyciu zaawansowanego algorytmu szyfrującego AES-256 bitowego, a także obsługuje wielowątkowość na systemach wieloprocesorowych i wielordzeniowych. Tworzy raporty wyświetlające całą historię zarchiwizowanych plików w programie i znajduje oraz usuwa wszystkie puste foldery z menu kontekstowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.