r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Biuro GT 1.16

Strona główna Windows Firma Programy dla biur rachunkowych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych.

Galeria programu

Program stanowi uzupełnienie dla aplikacji księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT. Umożliwia sprawną obsługą dużej liczby podmiotów, automatyzację wykonywanych operacji powtarzalnych, harmonogramowanie pracy biura i kontrolowanie niektórych operacji wykonywanych przez biuro rachunkowe. Ponadto ułatwia zarządzanie czynnościami administracyjnymi na wielu bazach danych - przede wszystkim przy archiwizacji i konwersji baz danych, a także generuje odpowiednie raporty ułatwiające rozliczanie pomiędzy biurem rachunkowym a jego klientami.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z systemu przez okres 45 dni (nie jest wymagany numer licencji). Ponadto funkcje programu polegające na automatyzowaniu pracy na podmiotach InsERT GT są ograniczone do 2 podmiotów.
  2. Program wymaga do działania systemu InsERT GT w wersji 1.09 SP3 lub nowszej.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 14.12.2016 14:01

Bardzo przejrzysty i przydatny program. Ogólnie działam na programie http://www.systim.pl, jeżeli chodzi o księgowość i brakowało mi jakiegoś dodatku w postaci programu powyżej. Bardzo fajne uzupełnienie dla programów księgowych i dobry pomysł ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.