Biuro GT 1.17

Strona główna Windows Firma Programy dla biur rachunkowych
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych.

Program stanowi uzupełnienie dla aplikacji księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT. Umożliwia sprawną obsługą dużej liczby podmiotów, automatyzację wykonywanych operacji powtarzalnych, harmonogramowanie pracy biura i kontrolowanie niektórych operacji wykonywanych przez biuro rachunkowe. Ponadto ułatwia zarządzanie czynnościami administracyjnymi na wielu bazach danych - przede wszystkim przy archiwizacji i konwersji baz danych, a także generuje odpowiednie raporty ułatwiające rozliczanie pomiędzy biurem rachunkowym a jego klientami.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z systemu przez okres 45 dni (nie jest wymagany numer licencji). Ponadto funkcje programu polegające na automatyzowaniu pracy na podmiotach InsERT GT są ograniczone do 2 podmiotów.
  2. Program wymaga do działania systemu InsERT GT w wersji 1.09 SP3 lub nowszej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!