r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Biuro GT 1.16

Strona główna Windows Firma Programy dla biur rachunkowych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych.

Galeria programu

Program stanowi uzupełnienie dla aplikacji księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT. Umożliwia sprawną obsługą dużej liczby podmiotów, automatyzację wykonywanych operacji powtarzalnych, harmonogramowanie pracy biura i kontrolowanie niektórych operacji wykonywanych przez biuro rachunkowe. Ponadto ułatwia zarządzanie czynnościami administracyjnymi na wielu bazach danych - przede wszystkim przy archiwizacji i konwersji baz danych, a także generuje odpowiednie raporty ułatwiające rozliczanie pomiędzy biurem rachunkowym a jego klientami.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z systemu przez okres 45 dni (nie jest wymagany numer licencji). Ponadto funkcje programu polegające na automatyzowaniu pracy na podmiotach InsERT GT są ograniczone do 2 podmiotów.
  2. Program wymaga do działania systemu InsERT GT w wersji 1.09 SP3 lub nowszej.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 14.12.2016 14:01

Bardzo przejrzysty i przydatny program. Ogólnie działam na programie http://www.systim.pl, jeżeli chodzi o księgowość i brakowało mi jakiegoś dodatku w postaci programu powyżej. Bardzo fajne uzupełnienie dla programów księgowych i dobry pomysł ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.