r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BiznesKatalogCD

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program dla firm produkcyjnych i handlowych, przeznaczony do tworzenia elektronicznych katalogów oferowanych produktów.

BiznesKatalogCD tworzy katalogi w układzie tabelarycznym - każda pozycja zawiera symbol produktu, jego nazwę, cenę i ew. numer zamówieniowy, opis i zdjęcia. Dodać możemy też pliki - np. dodatkowy opis w formacie PDF czy plik video z prezentacją. Całość (wraz z programem do przeglądania katalogu) może być nagrana na płytę CD w celu wysłania klientom firmy. W program katalogu wbudowana jest lista użytkownika pozwalająca przeglądającemu na robienie notatek z użyciem pozycji katalogu a następnie wysłania ich jako zamówienie lub zapytanie.

r   e   k   l   a   m   a

Tak stworzone katalogi są przydatne szczególnie do wysyłki klientom firmy, którzy nie posiadają dostępu do Internetu (lub jest on ograniczonej przepustowości) lub firmom, które nie posiadają oferty w Internecie w postaci np. sklepu internetowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 05.07.2017 13:02

Bardzo przydaaaatny! ogolnie caly magazyn prowadze w innym programie i tam generuje sobie cenniki, oferty czy listy produktow -
http://www.systim.pl alee nie mam tam narzedzia, ktore by wspomoglo robic cos graficzne no bo sciagam tylko czyste dane - co tez ulatwia mi czesc pracy, ale druga strone musze juz wykonywac z tymi plikami samodzielnie. Takze ten BK CD jest bardzo fajna alternatywa wspomagajaca moja prace i naprawde polecam jak ktos potrzebuje, jak znacie inne to dolaczam do moderatora ponizej, zebyscie podali jeszcze jakies podobne programiki

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 15.07.2015 21:57

Zna ktoś jakiś odpowiedni takiego softu, bo ten od lat nie jest aktualizowany i ma problemy z Windowsem 8?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.