BiznesKatalogCD

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program dla firm produkcyjnych i handlowych, przeznaczony do tworzenia elektronicznych katalogów oferowanych produktów.

BiznesKatalogCD tworzy katalogi w układzie tabelarycznym - każda pozycja zawiera symbol produktu, jego nazwę, cenę i ew. numer zamówieniowy, opis i zdjęcia. Dodać możemy też pliki - np. dodatkowy opis w formacie PDF czy plik video z prezentacją. Całość (wraz z programem do przeglądania katalogu) może być nagrana na płytę CD w celu wysłania klientom firmy. W program katalogu wbudowana jest lista użytkownika pozwalająca przeglądającemu na robienie notatek z użyciem pozycji katalogu a następnie wysłania ich jako zamówienie lub zapytanie.

Tak stworzone katalogi są przydatne szczególnie do wysyłki klientom firmy, którzy nie posiadają dostępu do Internetu (lub jest on ograniczonej przepustowości) lub firmom, które nie posiadają oferty w Internecie w postaci np. sklepu internetowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 05.07.2017 13:02

Bardzo przydaaaatny! ogolnie caly magazyn prowadze w innym programie i tam generuje sobie cenniki, oferty czy listy produktow -
http://www.systim.pl alee nie mam tam narzedzia, ktore by wspomoglo robic cos graficzne no bo sciagam tylko czyste dane - co tez ulatwia mi czesc pracy, ale druga strone musze juz wykonywac z tymi plikami samodzielnie. Takze ten BK CD jest bardzo fajna alternatywa wspomagajaca moja prace i naprawde polecam jak ktos potrzebuje, jak znacie inne to dolaczam do moderatora ponizej, zebyscie podali jeszcze jakies podobne programiki

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 15.07.2015 21:57

Zna ktoś jakiś odpowiedni takiego softu, bo ten od lat nie jest aktualizowany i ma problemy z Windowsem 8?