Black Bird Cleaner Black Bird Cleaner 1.0.4.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Black Bird Cleaner to narzędzie, które pozwala na łatwe usunięcie niepotrzebnych i tymczasowych plików znajdujących się na dysku twardym. Operacja ta pozwala nie tylko zwolnić miejsce na HDD, ale i przyśpieszyć działanie systemu operacyjnego.

Wśród najważniejszych opcji Black Bird Cleaner warto wymienić: usuwanie plików cache, plików z kosza, plików tymczasowych i tzw. ciasteczek (obsługiwanych jest ponad 50 przeglądarek internetowych). Opisywany program znajduje wszystkie niepotrzebne pliki tymczasowe, usuwa zrzuty pamięci, czyści pamięć podręczną miniatur i czcionek, historię wyszukiwania, a także fragmenty plików Chkdsk, komunikaty o błędach systemu Windows i pamięć podręczną GPU.

Black Bird Cleaner może pochwalić się bardzo czytelnym interfejsem użytkownika. Wszystkie opcje programu zostały podzielone na zakładki, a w każdej z nich możemy zaznaczyć lub odznaczyć opcję za pomocą "ptaszka". Nie trzeba jednak dysponować zaawansowaną wiedzą, by korzystać z podstawowych funkcjonalności – wystarczy kliknąć przycisk "start clean" lub "start optimization".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!