Black Bird Registry Cleaner Black Bird Registry Cleaner 1.0.1.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Black Bird Registry Cleaner to darmowa edycja narzędzia przeznaczonego do optymalizacji systemu Windows, które realizowane jest poprzez oczyszczanie rejestru ze zbędnych wpisów.

Program kierowany jest w głównej mierze dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników, którzy chcieliby usunąć problemy w systemie związane ze zbędnymi lub błędnymi wpisami w rejestrze systemu. Obsługa ogranicza się w zasadzie do uruchomienie programu i zainicjowania procesu skanowania, w ramach którego wyszukiwane są wszystkie niepotrzebne składniki. Następnie wyświetlana jest lista wpisów, które można usunąć. Black Bird Registry Cleaner daje użytkownikowi możliwość wyboru pozycji do usunięcia (wszystkie lub tylko wskazane).

Korzystanie z Black Bird Registry Cleaner jest w pełni bezpieczne. Jeszcze przed rozpoczęciem oczyszczania narzędzie tworzy kopię rejestru Windows, który można łatwo przywrócić w razie problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!