Black Box 1.5.0.1

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

Black Box jest jednym z wielu programów w Windows Phone Store przeznaczonym do przeliczania walut. Podczas przeliczania program korzysta z aktualnego kursu, który domyślnie sam pobiera z Sieci.

Aktualizacja domyślnie odbywa się automatycznie po włączeniu, jednak można tę opcję wyłączyć w ustawieniach. Program potrafi pracować także bez połączenia z Internetem.

Black Box po opublikowaniu był płatną aplikacją, jednak deweloper postanowił udostępnić wszystko za darmo i bez reklam. Wygląd przelicznika przypomina kalkulator. Na polu z wynikiem widnieją dwie kwoty. Pierwsza, na górze to kwota podana przez użytkownika, a druga to wynik po przeliczeniu na wybraną walutę. Oprócz samego przeliczania możemy wykonywać podstawowe czynności matematyczne, czyli dodawanie, odejmowanie, dzielenie i mnożenie. Tę funkcję da się również wyłączyć w ustawieniach.

Black Box potrafi przeliczyć 110 różnych walut, w tym oczywiście najpopularniejsze, czyli EUR, USD, GBP itd. oraz polskie złotówki. Jest to spora lista i z wszystkich pozycji użytkownik z pewnością nie będzie korzystał, dlatego, aby łatwiej było zamieniać często używane waluty, warto wybrać ulubione.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!