Black Friday 2019 z monitorami iiyama. 35 modeli w promocji

Strona główna Aktualności
iiyama i promocje z okazji Black Friday 2019, fot. materiały prasowe
iiyama i promocje z okazji Black Friday 2019, fot. materiały prasowe

O autorze

Czarny Piątek 2019 to także świetna okazja do zakupu nowego monitora. Z okazji Black Friday, firma iiyama przygotowała obniżki aż na 35 modeli. Kupujący w x-kom mogą natomiast dostać w prezencie najnowszą grę o Gwiezdnych Wojnach.

Promocja na monitory iiyama trwa od 29 listopada do 2 grudnia, a więc będzie dostępna także w zbliżający się Cyber Monday. Biorą w niej udział autoryzowani sprzedawcy monitorów tego producenta, a więc między innymi Komputronik, MediaExpert, x-kom, Morele oraz iiyama-sklep.pl.

Zależnie od kupowanego modelu, można liczyć na rabat do 250 złotych. Aby z niego skorzystać, należy posłużyć się kodem rabatowym przygotowanym przez każdego ze sprzedawców.

Alternatywna promocja dla kupujących w x-kom

Tymczasem w sklepie x-kom można skorzystać także z innej oferty. Tutaj do każdego kupionego w czasie promocji monitora iiyama G-Master (niezależnie od modelu) można otrzymać w prezencie grę Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Wystarczy na etapie składania zamówienia posłużyć się kodem rabatowym starwars. Promocja trwa aż do 20 grudnia lub wcześniejszego wyczerpania zapasów. Warto się więc pospieszyć.

© dobreprogramy
s