r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Black Hole Benchmark 4.2

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Black Hole Benchmark to darmowa aplikacja (tak zwany benchmark) służąca do sprawdzania wydajności komputera, głównie posiadanego procesora. Program sprawdza sprzęt użytkownika pod kilkoma kątami: Singlethread (wydajność pojedynczego wątku), 4 Thread (pomyślany głównie pod kątem wydajności w grach komputerowych) oraz Multithread (wydajność przy wielu jednoczesnych wątkach procesora),

Galeria programu

Przeprowadzając łącznie trzy testy (po jednym razie na każdy z ich rodzajów), uzyskamy wiarygodny wynik określający wydajność posiadanego komputera. Pewnym minusem Black Hole Benchmark jest to, że jest to benchmark pomyślany tylko o systemach 32-bitowych, co stanowi pewne ograniczenie. Program nadrabia to prostym interfejsem, do którego obsługi nie potrzeba w zasadzie żadnych wielkich zdolności. Należy pamiętać, że podczas wykonywania testów aplikacja może przez pewien czas nieodpowiadać, a system reagować z dużym opóźnieniem - jest to normalne zjawisko, które przechodzi po kilku minutach, kiedy zakończone zostaną wszystkie zadania benchmarku.

Program nie wymaga instalacji - wystarczy wypakować pobrane archiwum i uruchomić aplikację. Uzyskane wyniki można również wysłać na stronę Black Hole Benchmark, gdzie można porównać swoje wyniki z innymi użytkownikami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 19.07.2015 16:49

dot net wysypuje błąd...tyle z testowania

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.