Black Hole Benchmark Black Hole Benchmark 4.2

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Black Hole Benchmark to darmowa aplikacja (tak zwany benchmark) służąca do sprawdzania wydajności komputera, głównie posiadanego procesora. Program sprawdza sprzęt użytkownika pod kilkoma kątami: Singlethread (wydajność pojedynczego wątku), 4 Thread (pomyślany głównie pod kątem wydajności w grach komputerowych) oraz Multithread (wydajność przy wielu jednoczesnych wątkach procesora),

Przeprowadzając łącznie trzy testy (po jednym razie na każdy z ich rodzajów), uzyskamy wiarygodny wynik określający wydajność posiadanego komputera. Pewnym minusem Black Hole Benchmark jest to, że jest to benchmark pomyślany tylko o systemach 32-bitowych, co stanowi pewne ograniczenie. Program nadrabia to prostym interfejsem, do którego obsługi nie potrzeba w zasadzie żadnych wielkich zdolności. Należy pamiętać, że podczas wykonywania testów aplikacja może przez pewien czas nieodpowiadać, a system reagować z dużym opóźnieniem - jest to normalne zjawisko, które przechodzi po kilku minutach, kiedy zakończone zostaną wszystkie zadania benchmarku.

Program nie wymaga instalacji - wystarczy wypakować pobrane archiwum i uruchomić aplikację. Uzyskane wyniki można również wysłać na stronę Black Hole Benchmark, gdzie można porównać swoje wyniki z innymi użytkownikami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!