reklama

Black Menu for Google 18.5.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Black Menu for Google to wtyczka do przeglądarki internetowej Google Chrome lub Opera 15+, która adresowana jest do użytkowników korzystających z usług firmy Google.

Po zainstalowaniu opisywanego dodatku przeglądarce po prawej stronie od paska adresu znajdziemy malutką ikonę, na którą musimy kliknąć, by otworzyć listę zawierającą zestawienie usług firmy Google, do których możemy uzyskać natychmiastowy dostęp. Dzięki temu nie musimy już ręcznie uruchamiać wyszukiwarki Google, Kalendarza, Google Play, Dysku, Google+, Tłumacza, Mapy, YouTube'a, Wiadomości czy Gmail.

Black Menu for Google pozwala na dostosowanie zawartości listy usług do własnych preferencji, dzięki czemu możemy umieścić w tym rozszerzeniu jedynie najczęściej używane serwisy należące do Google (np. wyszukiwarkę, Google+ i Kalendarz). Istnieje także możliwość zdefiniowania wielu innych ustawień (np. domyślnego kraju dla wiadomości Google i domyślnej mapy w Mapach Google czy też wybranych języków dla Tłumacza Google).

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Krzysztof.   9 #3 11.03.2018 12:12

Rozszerzenie istnieje również w wersji dla Firefoxa

Zero Ghost   16 #2 09.10.2017 11:44

Bardzo fajne rozszerzenie , pozwala na szybkie wyszukanie czegoś w jednym z wielu serwisów Google ,bez porzucania aktualnej strony i otwierania dodatkowych kart.
Rozszerzenie polecam też każdemu kto korzysta z innej wyszukiwarki niż Google : DuckDuckGo ,Yandex ,Bing , StartPage.
Czasem warto wyszukać coś dodatkowo w Google i to rozszerzenie świetnie się do tego nadaje.

Autor edytował komentarz w dniu: 12.12.2017 21:18
reklama