r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Black Menu for Google 15.7.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Black Menu for Google to wtyczka do przeglądarki internetowej Google Chrome lub Opera 15+, która adresowana jest do użytkowników korzystających z usług firmy Google.

Galeria programu

Po zainstalowaniu opisywanego dodatku przeglądarce po prawej stronie od paska adresu znajdziemy malutką ikonę, na którą musimy kliknąć, by otworzyć listę zawierającą zestawienie usług firmy Google, do których możemy uzyskać natychmiastowy dostęp. Dzięki temu nie musimy już ręcznie uruchamiać wyszukiwarki Google, Kalendarza, Google Play, Dysku, Google+, Tłumacza, Mapy, YouTube'a, Wiadomości czy Gmail.

Black Menu for Google pozwala na dostosowanie zawartości listy usług do własnych preferencji, dzięki czemu możemy umieścić w tym rozszerzeniu jedynie najczęściej używane serwisy należące do Google (np. wyszukiwarkę, Google+ i Kalendarz). Istnieje także możliwość zdefiniowania wielu innych ustawień (np. domyślnego kraju dla wiadomości Google i domyślnej mapy w Mapach Google czy też wybranych języków dla Tłumacza Google).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.