BlackBerry Backup Extractor 2.0.5.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BlackBerry Backup Extractor to narzędzie do otwierania i wyodrębniania informacji zapisanych w pamięci smartfonów należących do rodziny BlackBerry. Dzięki niemu utworzymy kopię zapasową danych.

Filmy, zdjęcia, aplikacje, zakładki, wiadomości SMS, kontakty, e-maile oraz wiele innych danych możemy utracić w wyniku awarii telefonu BlackBerry. Aby się przed tym uchronić, warto zainstalować na komputerze program BlackBerry Backup Extractor i za jego pomocą zapisać wspomniane informacje na dysku twardym, by móc później z nich korzystać, jeśli zajdzie taka konieczność.

Warto wspomnieć, że BlackBerry Backup Extractor współpracuje z back-upami wykonanymi przez BlackBerry Desktop Manager (wspierane modele to przede wszystkim BlackBerry Curve, Torch, Touch oraz Bold).

Dane pozyskane przed BlackBerry Backup Extractor są automatycznie konwertowane do formatów CSV, VCard lub ICAL, więc można je łatwo i szybko zaimportować do Excela, Outlooka lub Webmaila.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!