BlackBerry Link BlackBerry Link 1.2.3.56

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BlackBerry Link to oficjalne oprogramowanie, służące do zarządzania zawartością urządzeń mobilnych z systemem BlackBerry OS 10. Umożliwia ono synchronizowanie i organizowanie plików ulokowanych na smartfonach i tabletach BlackBerry z poziomu komputera, a nawet aktualizowanie oprogramowania układowego (firmware).

Pakiet BlackBerry Link pozwala użytkownikowi łatwo i wygodnie zarządzać za pośrednictwem komputera wszelakimi danymi zgromadzonymi na urządzeniu mobilnym. Możliwe jest organizowanie muzyki, zdjęć, filmików oraz dokumentów, a także łatwe ich przenoszenie pomiędzy smartfonem/tabletem, a komputerem. Korzystając z programu posiadamy możliwość sprawnej synchronizacji danych, tworzenia kopii zapasowych i aktualizowania firmware. Co ciekawe, oprogramowanie pozwala także przenosić informacje ze starszych urządzeń BlackBerry (z systemem w wersji 5.0 lub nowszej) na sprzęt z BlackBerry OS 10 oraz wspiera biblioteki multimediów Windows Media Player i iTunes.

Narzędzie dostępne jest dla użytkowników urządzeń BlackBerry, korzystających na komputerze z systemów Windows lub Mac OS. Komunikacja pomiędzy smartfonem/tabletem a komputerem realizowana może być z wykorzystaniem kabla USB lub sieci bezprzewodowej WiFi. BlackBerry Link daje możliwość łatwego powiązania komputera z wszystkimi urządzeniami zarejestrowanymi pod tym samym identyfikatorem BlackBerry ID.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!