r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BlackBerry Link 1.2.3.56

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

BlackBerry Link to oficjalne oprogramowanie, służące do zarządzania zawartością urządzeń mobilnych z systemem BlackBerry OS 10. Umożliwia ono synchronizowanie i organizowanie plików ulokowanych na smartfonach i tabletach BlackBerry z poziomu komputera, a nawet aktualizowanie oprogramowania układowego (firmware).

Galeria programu

Pakiet BlackBerry Link pozwala użytkownikowi łatwo i wygodnie zarządzać za pośrednictwem komputera wszelakimi danymi zgromadzonymi na urządzeniu mobilnym. Możliwe jest organizowanie muzyki, zdjęć, filmików oraz dokumentów, a także łatwe ich przenoszenie pomiędzy smartfonem/tabletem, a komputerem. Korzystając z programu posiadamy możliwość sprawnej synchronizacji danych, tworzenia kopii zapasowych i aktualizowania firmware. Co ciekawe, oprogramowanie pozwala także przenosić informacje ze starszych urządzeń BlackBerry (z systemem w wersji 5.0 lub nowszej) na sprzęt z BlackBerry OS 10 oraz wspiera biblioteki multimediów Windows Media Player i iTunes.

Narzędzie dostępne jest dla użytkowników urządzeń BlackBerry, korzystających na komputerze z systemów Windows lub Mac OS. Komunikacja pomiędzy smartfonem/tabletem a komputerem realizowana może być z wykorzystaniem kabla USB lub sieci bezprzewodowej WiFi. BlackBerry Link daje możliwość łatwego powiązania komputera z wszystkimi urządzeniami zarejestrowanymi pod tym samym identyfikatorem BlackBerry ID.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   31 #1 24.03.2016 23:02

podoba mi się jego intuicyjny i nowoczesny wygląd interfejsu graficzne, a to po za tym dobrze zarządza naszymi danymi.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.