r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BlackBerry Link 1.2.3.56

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BlackBerry Link to oficjalne oprogramowanie, służące do zarządzania zawartością urządzeń mobilnych z systemem BlackBerry OS 10. Umożliwia ono synchronizowanie i organizowanie plików ulokowanych na smartfonach i tabletach BlackBerry z poziomu komputera, a nawet aktualizowanie oprogramowania układowego (firmware).

Galeria programu

Pakiet BlackBerry Link pozwala użytkownikowi łatwo i wygodnie zarządzać za pośrednictwem komputera wszelakimi danymi zgromadzonymi na urządzeniu mobilnym. Możliwe jest organizowanie muzyki, zdjęć, filmików oraz dokumentów, a także łatwe ich przenoszenie pomiędzy smartfonem/tabletem, a komputerem. Korzystając z programu posiadamy możliwość sprawnej synchronizacji danych, tworzenia kopii zapasowych i aktualizowania firmware. Co ciekawe, oprogramowanie pozwala także przenosić informacje ze starszych urządzeń BlackBerry (z systemem w wersji 5.0 lub nowszej) na sprzęt z BlackBerry OS 10 oraz wspiera biblioteki multimediów Windows Media Player i iTunes.

Narzędzie dostępne jest dla użytkowników urządzeń BlackBerry, korzystających na komputerze z systemów Windows lub Mac OS. Komunikacja pomiędzy smartfonem/tabletem a komputerem realizowana może być z wykorzystaniem kabla USB lub sieci bezprzewodowej WiFi. BlackBerry Link daje możliwość łatwego powiązania komputera z wszystkimi urządzeniami zarejestrowanymi pod tym samym identyfikatorem BlackBerry ID.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #1 24.03.2016 23:02

podoba mi się jego intuicyjny i nowoczesny wygląd interfejsu graficzne, a to po za tym dobrze zarządza naszymi danymi.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.