reklama

BlackBerry P'9982 — kolejne dzieło Porsche Design

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

BlackBerry jeszcze nie planuje ucieczki z rynku mobilnego i nawet po zmianie kierującego firmą stara się zachwycić klientów swoimi smartfonami. Kanadyjczycy znów zwrócili się o pomoc w tym do Porsche Design, i tak powstał model P'9982.

Smartfon ten został wyposażony w 4,2-calowy ekran dotykowy 1280×768, dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, 2 GB RAM-u, 8-megapikselowy aparat fotograficzny i aż 64 GB pamięci wbudowanej. Komponenty są więc identyczne jak w kiepsko sprzedającym się Z10, ale obudowa…

Smartfon został obudowany stalą, której wykończenie przypominać ma satynę. Na tylną część została ręcznie naciągnięta naturalna skóra i warto zaznaczyć, że przyszli nabywcy będą mieli do wyboru trzy kolory: purpurowy, błękitny i piaskowy. Oczywiście marka i materiały nie są przeznaczone dla szaraków. Cena tego urządzenia oscylować będzie na poziomie 1,5 tysiąca funtów.

7,5 tysiąca złotych za BlackBerry? Trzeba być w równym stopniu bogatym i przywiązanym do marki… albo nieświadomym nabywcą.

Osoby bardziej twardo stąpające po ziemi, ale jednak lubiące BlackBerry, może zainteresować wiadomość, że zapowiadanego w sierpniu Z30 można obecnie kupić wyłącznie w Orange. Kosztuje tam od 479 złotych (przy abonamencie 159,90 zł). Od połowy grudnia smartfon pojawi się także u innych operatorów.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama