Blackmagic Disk Speed Test 3.0

Strona główna Mac Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program

Blackmagic Disk Speed Test to łatwe w użyciu narzędzie do testowania prędkości zapisu i odczytu danych z dysków podłączonych do Maca.

Ponieważ firma Blackmagic specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania i sprzętu do profesjonalnych produkcji filmowych, głównym założeniem aplikacji jest test szybkości pod kątem pracy z plikami wideo w wysokiej jakości. Po kliknięciu na przycisk „Start” rozpocznie się szereg testów wydajnościowych, a na zegarach zobaczymy, z jaką prędkością dysk pozwala odczytać i zapisać dane w momencie pomiaru.

Poniżej zegarów znajduje się tabela pokazująca czy nasz dysk jest wystarczająco szybki, aby poradzić sobie z obróbką wideo w danej jakości. Wyniki w niej zawarte aktualizują się na bieżąco w trakcie wykonywania pomiarów.

W opcjach aplikacji można wybrać testowany dysk, rozmiar bloków danych używanych w teście (do 5 GB). Możliwe jest także zapisanie zrzutu ekranu z aplikacji.

Blackmagic Disk Speed Test dostępny jest do pobrania bezpłatnie w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy