r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Błąd w antywirusie McAfee

Strona główna Aktualności

Wydany przez McAfee 10 marca zestaw sygnatur wirusów błędnie identyfikował niektóre aplikacje jako zarażone wirusem WIN95/CTX. Część składników Microsoft Office, program Adobe Upgrade Manager, odtwarzacz Macromedia Flash i Google Toolbar są oznaczane były jako niebezpieczne dla systemu i w zależności od ustawień antywirusa, były one przenoszone do kwarantanny lub nawet kasowane. Pełna lista źle oznaczonych plików liczy 7 stron i jest dostępna na stronie producenta.

Tego samego dnia wydano poprawkę eliminującą ten błąd, ale wielu użytkowników zmuszonych zostało do reinstalacji znacznej ilości używanego przez siebie oprogramowania. Tego typu błędy zdarzały się już w przeszłości, przykładem może być opisywany przez nas problem z programem Windows AntySpyware, który chciał usuwać pakiet Nortona. Nigdy jednak nie problem nie osiągnął takiej skali, być może firma McAfee weszła w posiadanie informacji o faktycznej szkodliwości tych programów? ;-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.