Blade & Soul

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Blade & Soul to ciekawe darmowe MMO, które spodoba się miłośnikom nie tylko gier RPG na masową modłę, lecz również fanom bijatyk 3D. W udany sposób połączono tutaj efektowne walki, magię oraz oczywiście rozwój prowadzonego bohatera. Dużo czasu spędzono także nad dopracowaniem mechaniki sprawnego poruszania się gracza w wirtualnym świecie. Mamy bieganie, skakanie, a do tego też szybowanie.

Przygodę z tym darmowym tytułem rozpoczyna się rzecz jasna od przygotowania w dosyć zaawansowanym edytorze postaci wyglądu własnego herosa. Później należy zdecydować się na którąś z dostępnych ras: walecznych potomków smoków, nieco mysich i małych, ale zwinnych wojowników Lyn, obrończynie natury lub bardzo ludzkich Jin. Do tego wskazujemy klasę bohatera. Jest między innymi pójście w mistrzostwo ostrzy, przywoływanie, używanie mocy czy zgłębianie tajników sztuki Kung Fu.

Ponadto, jak to w MMO bywa, wypada opowiedzieć się za kimś, aby móc walczyć z reprezentantami strony przeciwnej, tak przy okazji codziennego eliminowania zła ze świata. Lubiący ład oraz porządek zapewne dołączą do Błękitnego Zakonu, doskonale wyszkolonego, ale starającego się rozwiązywać problemy w stanowczy, choć raczej pokojowy sposób. Na drugim biegunie jest Karmazynowy Legion, dla którego liczy się przede wszystkim wolność, we wszystkich aspektach życia. Ma za nic hierarchię.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 GT lub AMD Radeon HD 4600
  • 22 GB wolnego miejsca na dysku

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta na serwerach firmy NCSoft. Jest to możliwe bezpośrednio z okna logowania gry. Posiadacze którejkolwiek z poprzednich produkcji sieciowych wydawcy, które też go potrzebują, od bardzo dawna mają je już zapewne założone. Klient Blade & Soul po uruchomieniu pobierze najnowsze wersje potrzebnych do zabawy plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!