r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Blameless 1.2

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blameless to krótka, ale trudna gra, w której architekt stara się rozwikłać zagadkę kryjącą się w budowanym domu. Specjalista został zaproszony, by skonsultować poprawki w budynku. Oglądając go, zauważa plamy krwi na podłodze, dostaje w głowę i budzi się sam w zamkniętym pomieszczeniu. Czy potrzebuje drzwi, by się z niego wydostać?

Galeria programu

Gra składa się z zagadek, które trzeba rozwiązać korzystając z dostępnych w najbliższej okolicy przedmiotów, a także wskazówek, które pomogą rozwiązać mroczną tajemnicę. Niektóre lokalizacje dają graczowi wybór i mają kilka „rozwiązań”, nie wszystkie przedmioty przydadzą się w kolejnych krokach gry.

Gra została zaprojektowana tak, by trzymać gracza w napięciu, mimo że tradycyjnej akcji jest tu niedużo. Sporo jest za to poszukiwania przydatnych przedmiotów i ukrytych detali.

Dobre udźwiękowienie gry i nastrojowa muzyka pogłębiają mroczny i tajemniczy klimat.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 29.10.2016 16:02

@filipiasty: W ustawieniach gry.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.