r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Blank And Secure 4.61

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blank And Secure to niewielkie i bardzo proste narzędzie, służące do trwałego usuwania danych z komputera. Umożliwia skuteczne kasowanie pojedynczych plików oraz całych folderów.

Galeria programu

Program działa w oparciu o nadpisywanie powierzchni dysku, na której ulokowane są dane zdefiniowane przez użytkownika jako te do usunięcia. Proces nadpisu wedle konfiguracji uruchamiany może być cyklicznie od 1 do 35 razy, co gwarantuje nam, że skasowane przy użyciu Blank And Secure pliki nie będą możliwe w żaden sposób do odzyskania. Podczas nadpisywania narzędzie wykorzystuje dane zerowe.

Inna funkcja oferowana przez aplikację to wypełnianie wolnej przestrzeni dyskowej. Zaletą Blank And Secure jest brak konieczności instalacji programu w systemie operacyjnym. Gotowe jest ono do użycia tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
xaver   9 #2 31.01.2017 15:53

Myślę ze przez przypadek wyrwało się recenzentowi programu to zerowanie,najpewniej założył ze zero to nic.. a tak nie jest przynajmniej w informatyce.

Bogdan_G   19 #1 23.07.2014 09:43

"Inna funkcja oferowana przez aplikację to wypełnianie wolnej przestrzeni dyskowej" - A co to za myk? Rozumiem zerowanie wolnej przestrzeni, czyli program oferuje zatarcie miejsca lokalizacji usuwanego pliku, czy folderu, na dysku. Do zerowania wolnej przestrzeni dysku, używam privazer.
"wypełnianie wolnej przestrzeni dyskowej" - to nawet dla google, trochę za mądre. Dziwna terminologia, bo pliki systemu wypełniają dysk, pliki aplikacji, pliki obrazu, dźwięku i co tam tylko. Zwalnianie wolnej przestrzeni ma sens, zerowanie jest swoistym wypełnieniem, ale miejsc do zapisu danych na dysku.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.