Blank And Secure 6.11

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blank And Secure to niewielkie i bardzo proste narzędzie, służące do trwałego usuwania danych z komputera. Umożliwia skuteczne kasowanie pojedynczych plików oraz całych folderów.

Program działa w oparciu o nadpisywanie powierzchni dysku, na której ulokowane są dane zdefiniowane przez użytkownika jako te do usunięcia. Proces nadpisu wedle konfiguracji uruchamiany może być cyklicznie od 1 do 35 razy, co gwarantuje nam, że skasowane przy użyciu Blank And Secure pliki nie będą możliwe w żaden sposób do odzyskania. Podczas nadpisywania narzędzie wykorzystuje dane zerowe.

Inna funkcja oferowana przez aplikację to wypełnianie wolnej przestrzeni dyskowej. Zaletą Blank And Secure jest brak konieczności instalacji programu w systemie operacyjnym. Gotowe jest ono do użycia tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!