r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Blico Bloco, czyli kulki w cztery strony świata...

Strona główna Aktualności

O autorze

Na ten weekend proponujemy grę opartą na już lekko "przechodzonych" wzorcach ale bardzo sympatyczną i mimo wszystko wyjątkową dzięki specyficznemu ujęciu tematu ;)

Plansza Blico Bloco składa się z czterech skrzydeł, w których znajdują się kulki oraz środka, z którego należy wprowadzać kulki do wszystkich czterech ramion tego swoistego krzyża. W każdym skrzydle pojawiają się z coraz większą częstotliwością nowe rzędy kulek, zadaniem gracza jest utrzymywanie ilości kulek na takim poziomie aby nie dotarły do centrum. Aby tego dokonać należy wrzucać kulki w ten sposób aby tworzyły ciągi co najmniej trzech kulek w jednym kolorze i znikały. Powstało bardzo wiele gier opierających się na tej filozofii, Blico Bloco jednak jest o tyle specyficzna, że jednocześnie trzeba kontrolować aż cztery skrzydła co znacznie podnosi poziom trudności. Gra jak zwykle na weekend oczywiście całkowicie darmowa :)

Zapraszamy do pobierania w dziale: PO GODZINACH -> Gry logiczne

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.