BlindWrite 7.0.0.0

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blindwrite to łatwe w użyciu i dostępne w polskiej wersji językowej narzędzie do tworzenia kopii zapasowych nośników CD/DVD zabezpieczonych przed kopiowaniem lub częściowo uszkodzonych.

Program oferuje trzy tryby pracy, umożliwiające skopiowanie zawartości płyty "w locie" na inny nośnik tego samego typu, utworzenie obrazu i nagranie go na płytę. Blindwrite obsługuje większość kompilacji zawierających dane i multimedia, dając możliwość tworzenia obrazów płyt w najpopularniejszych formatach - BlindWrite 4.x (.BWT), CloneCD (.CCD), obrazy ISO (.ISO), Cuesheet/Binary (.CUE/.BIN), Alcohol (.MDS). Wśród obsługiwanych rodzajów nośników znaleźć można m.in. DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW, DVD-RAM, DVD + R Double Layer, DVD-R Dual Layer.

Program charakteryzuje się przyjaznym interfejsem użytkownika i obsługą styli.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 21 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 23.03.2013 02:46

O powyższej aplikacji dowiedziałem się dopiero na jakimś forum i tak na prawdę nie wiedziałem czy zgra mi płytę posiadającą błędy CRC, które równie dobrze mogły być wywołane przez jakieś zabezpieczenia. Po dniu zabawy z nią stwierdzam, że z tym konkretnym problemem poradziła sobie znakomicie, ale zadziałała jedynie z nagrywarką, która obsługuje DAO, bo przy innej wywalała błędy. Oczywiście, najwierniejszą kopię płyty udało mi się wykonać jedynie w trybie Bad Sectors. Samo zrzucenie kopii DVD na dysk twardy zabrało sporo czasu, ale nagranie jej z najmniejszą prędkością nie trwało dłużej niż 27 minut. Efekty całego zabiegu po prostu zdumiewające - bo w końcu odtwarzam obraz z DVD Video bez zacięć i artefaktów -, a przeprowadzałem podobny w innych programikach, które nie dały sobie z tym rady. Podczas testowania z tego typu aplikacji warto mieć w zanadrzu krążek DVD-RW, który po nieudanym można wyczyścić lub sformatować, po czym proces powtarzać aż do uzyskania oczekiwanego efektu.

  #4 15.05.2012 22:48

jest fajny ale ma swoje wady

  #3 07.05.2011 21:08

Niektóre płyty kopiuje bezbłędnie, inne nie.

  #2 20.09.2010 20:31

Bardzo wolny

dewo   4 #1 31.12.2009 11:19

Bardzo dobry program. Tego czego nie może nagrać Nero - nagrywa BlindWrite :)