Blitzcrank's Poro Roundup Blitzcrank's Poro Roundup 1.0.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Blitzcrank's Poro Roundup to mobilna propozycja od autorów niezwykle popularnej moby League of Legends. Choć rozgrywka ma niewiele wspólnego z LOL'em, bardzo dobrze sprawdza się na urządzeniach mobilnych.

Blitzcrank's Poro Roundup najbliżej do mobilnych runnerów. Nasz bohater automatycznie biegnie przed siebie, a nasze zadanie polega na odpowiednim poruszaniu się od góry do dołu oraz zbieraniu uciekających stworzeń. Jeżeli jakieś pominiemy, tracimy jeden punkt życia. Na końcu każdej planszy czeka nas także boss. Walka z nim wymaga odrobiny strategii.

Pokonując bossa przechodzimy do kolejnej planszy. W grze jest ich 11. Dodatkowo dzięki naszym postępom zdobywamy nowych bohaterów (łącznie jest ich czterech) i odblokowujemy umiejętności specjalne. Na sam koniec czeka nas także dodatkowy tryb, który stanie się grywalny po ukończeniu trybu fabularnego.

Muzykę jak i grafikę utrzymano w klimacie 8-bitowych gier retro. Prezentuje się dobrze i kolorowo, do tego chodzi płynnie nawet na starszych urządzeniach. Blitzcrank's Poro Roundup nie jest grą skomplikowaną. Oferuje prostą rozgrywkę, w sam raz na kilka minut przerwy. Co bardzo ważne nie znajdziemy tu reklam ani mikropłatności. To rzadkość w darmowych produkcjach. Miłym dodatkiem jest pełna, polska wersja językowa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!