Blitzcrank's Poro Roundup Blitzcrank's Poro Roundup 1.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Blitzcrank's Poro Roundup to prosta gra zręcznościowa stworzona przez autorów League of Legends. Choć sama rozgrywka nie ma nic wspólnego ze wspominanym LOL'em, to w grze napotkamy na kilka znajomych postaci.

Blitzcrank's Poro Roundup najbliżej do mobilnych runnerów. Nasz bohater automatycznie biegnie przed siebie, a nasze zadanie polega na odpowiednim poruszaniu się od góry do dołu oraz zbieraniu uciekających stworzeń. Jeżeli jakieś pominiemy, tracimy jeden punkt życia. Na końcu każdej planszy czeka nas także boss. Walka z nim wymaga odrobiny strategii.

Pokonując bossa przechodzimy do kolejnej planszy. W grze jest ich 11. Dodatkowo dzięki naszym postępom zdobywamy nowych bohaterów (łącznie jest ich czterech) i odblokowujemy umiejętności specjalne. Na sam koniec czeka nas także dodatkowy tryb, który stanie się grywalny po ukończeniu trybu fabularnego.

Muzykę jak i grafikę utrzymano w klimacie 8-bitowych gier retro. Prezentuje się dobrze i kolorowo, do tego chodzi płynnie nawet na słabszych urządzeniach. Blitzcrank's Poro Roundup nie jest grą skomplikowaną. Oferuje prostą rozgrywkę, w sam raz na kilka minut przerwy. Co bardzo ważne nie znajdziemy tu reklam ani mikropłatności. To rzadkość w darmowych produkcjach. Gra wspiera także integracje z usługą Google Play Gry. Miłym dodatkiem jest pełna, polska wersja językowa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!