Blizz by TeamViewer Blizz by TeamViewer 15.8.3

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blizz to wieloplatformowy komunikator internetowy, który oferuje możliwość wygodnej komunikacji tekstowej, a także przeprowadzania audio- i wideo-rozmów. Stworzony i rozwijany jest przez producenta popularnego oprogramowania TeamViewer służącego do zdalnej administracji komputerami za pośrednictwem Internetu.

Jak działa i co umożliwia Blizz?

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, nie wymaga zbędnej konfiguracji i po instalacji jest gotowa do użycia. Po uruchomieniu daje użytkownikowi możliwość utworzenie nowego spotkania lub dołączenie do już istniejącego. Podobnie jak w przypadku korzystania z TeamViewera wymagany w tym celu będzie specjalny identyfikator generowany w przy kreowania spotkania.

Blizz doskonale sprawdza się zarówno w przypadku niewielkich spotkań, jak również wirtualnych konferencji, w których udział brać może do 300 osób. Aplikacja posiada wbudowany czat do komunikacji tekstowej, umożliwia prowadzenie rozmów głosowych i wideo w wysokiej jakości, a także oferuje funkcje udostępniania ekranu oraz nagrywania sesji. Program pozwala na import kontaktów z klienta poczty e-mail Outlook.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • komunikator tekstowy z funkcją audio- i wideo-rozmów
  • umożliwia tworzenie i dołączanie do spotkań
  • spotkanie skupiać może nawet 300 osób
  • oferuje udostępnianie ekranu i rejestrowanie sesji
  • połączenia szyfrowane 256-bitowym algorytmem zabezpieczającym
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!