r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Blizzard wprowadza mikrotransakcje do gry World of Warcraft

Strona główna AktualnościROZRYWKA

World of Warcraft dzielnie się broni na polu MMO. Podczas gdy większość produkcji z tego gatunku, nawet tych zaledwie kilka miesięcy po premierze, szybko przeszło na model Free-2-Play, dzieło Blizzarda w dalszym ciągu napędzane jest mocą płatnych subskrypcji. Firma niemniej dostrzegła potencjał mikrotransakcji, bo postanowiła bezpośrednio do gry wprowadzić sklep z „dopalaczami”. Na początku rozwiązanie przetestują mieszkańcy Azji.

Co prawda od dawna już można sobie nabyć dla postaci pewne dodatki, chociażby zwierzaki, ale teraz wspomina się przykładowo również o zestawach przyśpieszających zdobywanie doświadczenia czy przedmiotach zwiększających szanse na lepszy łup po pokonanych wrogach — pełny asortyment będzie ustalany na bazie rosnącego zainteresowania. Ponoć sami miłośnicy World of Warcraft domagali się takich ułatwień za kasę, więc postanowiono dać im to z poziomu gry. Można się trochę bać o przyszłość MMO, ale z drugiej strony Blizzard dba przecież o zdrową ekonomię swoich produkcji, reagując na uwagi graczy i szybko eliminując niebezpieczne błędy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.