r   e   k   l   a   m   a
reklama

Blizzard zaprezentował nowy dodatek do Hearthstone: Heroes of Warcraft

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Już za niecały miesiące zadebiutuje drugi dodatek do kolekcjonerskiej gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku rozszerzenia Gobliny i Gnomy skupi się on w większości na nowych kartach.

Dodatek nosi nazwę Wielki Turniej. Dzięki niemu do gry trafią 132 nowe karty, w większości skupiające się wokół tego wydarzenia. To jednak nie koniec zmian. Wraz z dodatkiem pojawi się także nowa zdolność kart o nazwie Inspiracja. Inspiracja będzie aktywowana w momencie użycia zdolności naszego bohatera.

Standardowo wraz z rozszerzeniem otrzymamy także nową planszę. Karty z Wielkiego Turnieju będą dostępne w oddzielnych zestawach, których cena jest identyczna jak obecnych. Miłośnicy rewersów będą mogli skorzystać z zamówienia przedpremierowego, w ramach którego uzyskają 50 nowych pakietów i okolicznościowy rewers. Jego cena to 44,90 euro.

Cały dodatek będzie kładł większy nacisk na wykorzystanie mocy naszego bohatera. Dodatkowo wraz z nim zmianom ulegnie system przyznawania pakietów na Arenie. Losowo będziemy mogli otrzymać pakiety klasyczne, z dodatku Gobliny i Gnomy oraz Wielkiego Turnieju. Hearthstone: Heroes of Warcraft w wersji na komputery z Windows oraz tablety i telefony z systemem iOS i Android znajdziecie w naszej bazie aplikacji. Więcej o dodatku można przeczytać na jego oficjalnej stronie. Premiera planowana jest na sierpień.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane