Blobby Volley 2 1.0

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pierwsza część bezpłatnej gry Blobby Volley udowadniała, że ciekawie zrealizowany prosty pomysł nie musi być nawet obleczony w porządnej jakości grafikę. Kwestia świetnego udźwiękowienia także przeszła na drugi plan, gdy człowiek szukał tylko chwilowej rozrywki, czegoś na szybką partyjkę ze znajomym. Druga odsłony siatkówki żelków z jednej strony dalej się tego wiernie trzyma, a z drugiej idzie z duchem czasów.

Zasady rozgrywki się nie zmieniły. Rywali jest dwóch, a siatka jedna. Należy przebić piłkę na stronę przeciwnika tak, aby ten nie miał szans jej sięgnąć. Nie ma limitu odbić na danej połowie pola, więc można kombinować. Bawimy się z kolegą lub komputerem. Kolory zawodników da się zmodyfikować w ustawieniach, a dla niezdecydowanych przewidziano też opcję stałej zmiany barwy w trakcie gry. Są tutaj również powtórki.

Blobby Volley 2 otworzyło się także na rozgrywkę po sieci. Obsługuje zarówno mecze w sieci lokalnej, jak też rywalizację na serwerach producenta. Zwłaszcza w tym ostatnim przypadku wszystko szybko zaczyna nabierać rumieńców, gdy doskonale obeznani w kontrolowaniu żelków wrogowie uczą pokory oraz skłaniają do ćwiczenia zręczności palców. Pobuszujcie w opcjach, a odkryjecie do tego alternatywne tryby zabawy i tła.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

rozgrywki online
brak
ocena użytkownika
22.04.2016 18:25 • Recenzja do wersji 1.0

Ciekawie zrobiona gra sportowa. Oprawa graficzna jest prosta, trochę monotonna ale za to barwna. Plus za możliwość oglądania powtórek, gry z kolegą, komputerem czy graczami online. Poziom trudności komputera można dowolnie wybrać. Sterowanie nie sprawia problemów. Jednym słowem: dobra propozycja na weekend która szybko się nie znudzi za sprawą rozgrywek online. Graficznie może nie jest to najwyższy poziom ale rozrywka jest świetna. Gra warta polecenia.