Blob's Adventure 2 na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Blob's Adventure 2 - prostą w zasady zręcznościówkę, w której wcielamy się w postać niebieskiej kropelki mającej na celu dotarcie do króla Skeletona i zniszczenie go raz na zawsze.

Wędrując przez świat pełen zasadzek, pułapek, zatrzasków i nieprzyjaciół staramy się zebrać jak największą ilość monet i dotrzeć do końcowego wyjścia z każdego układu. Blob's Adventure 2 składa się z 25 układów tworzących w sumie 6 odmiennych graficznie światów, gdzie każdy zakończony jest finalną potyczką z potworem-bossem. Mimo iż gra nie jest na czas, a liczba prób przejścia każdego z układów jest nieograniczona, to frajdy i zabawy w trakcie rozgrywki na pewno nie braknie.

Grę Blob's Adventure 2 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Kontynuujemy opisywanie naszych wrażeń z pokazów nadchodzących tytułów - sprawdziliśmy między innymi Rage od id Software, Star Wars: The Force Unleashed II, polskie wyścigi Nail'd, strzelankę Bulletstorm czy robione przez EA MMA. Zrecenzowaliśmy również długo oczekiwaną Mafię II oraz Lara Croft and the Guardian of Light.

© dobreprogramy