Bloc N Load

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bloc N Load to ciekawa propozycja dla miłośników sieciowych strzelanek, którzy niejeden wieczór poświęcili również na budowaniu w Minecrafcie. Ten darmowy produkt łączy cechy gatunku FPS z otoczeniem wykonanym po części z bloczków, a przeznaczonym do niszczenia w dynamicznych walkach. Wszystko to doprawiono humorem oraz charakterystyczną kreskówkową grafiką i wypuszczono w świat.

Gra oferuje wiele ciekawych klas postaci do wyboru, odblokowywanych z czasem. Każda dysponuje innymi umiejętnościami i jest dobra w nieco innych sytuacjach, co pozwala dobrać bohatera odpowiednio do własnego stylu gry czy potrzeb. Gracze podzieleni zostają na dwa oddziały z prostym, jakby się wydawało, zadaniem. Muszą zdemolować bazę przeciwnika, równocześnie nie pozwalając na wyburzenie własnej. Często misje urozmaicane są specjalnymi zadaniami, które trzeba wykonać wcześniej.

Pod rozgrywkę multiplayer zaprojektowano wiele aren, lecz nie oznacza to nudnego poruszania się stale w ten sam sposób z miejsca w miejsce. Co zaradniejsi wykopią sobie tunele, chroniąc tym samym skórę przed ogniem nieprzyjaciela, bo nie wchodząc w otwartą walkę. Inni będą wznosić mosty, aby zyskać przewagę przy ofensywie z góry. Zawsze jednak przed rozgrywką zasadniczą mamy fazę rozbudowy. Oznacza to, że zespoły mogą według własnego widzimisię stawiać mury, pułapki i systemy obronne.

Warto spędzić chwilkę w sekcji treningowej, gdyż zaznajomienie się z samouczkami nie tylko umożliwi skuteczniejsza grę, ale gwarantuje zarazem mały zastrzyk gotówki do wykorzystania w sklepie. Ponieważ projekt rozwijany jest blisko z jego fanami, stale wprowadzane są nowości według ich uwag, a do tego działa system mentorów, czyli są osoby oddelegowane specjalnie do opieki nad żółtodziobami. Cementuje to więzi.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 2 GHz
  • 3 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 GT

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!