Block Attack - Rise of the Blocks 2.1.2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Block Attack - Rise of the Blocks to ciekawa i nieduża, a przy tym także bezpłatna gra zręcznościowa, która wyrosła na pomyśle z Tetrisa. Polega na uproszczonej idei łączenia ze sobą przynajmniej trzech takich samych elementów, aby pozbyć się ich ze studni. Główna różnica jest taka, że mamy bardzo ograniczone pole manewru, więc trzeba tężej główkować przy przesuwaniu klocków. Zabawę umila radosna grafika.

Kontrolujemy podzielone na dwie części okienko, służące do zamieniania poziomo miejscami dowolnej pary kwadracików. W przypadku podświetlenia tylko jednego elementu, możliwe jest jego przesunięcie o pole w bok i przykładowo zrzucenie w dół z wyższej kupki. W podstawowym trybie zabawy cały czas wysuwają się kolejne linie cegiełek, stopniowo coraz szybciej, a my musimy łączyć elementy, aby je wysadzać.

Istnieje tutaj kilka wariantów zabawy. Możemy grać bez końca, z limitem czasowym, pokonywać wcześniej przygotowane etapy albo rozwiązywać łamigłówki. W tym ostatnim przypadku chodzi o usunięcie wszystkich kwadracików z ekranu w określonej liczbie ruchów, etap po etapie. Do tego dochodzi zabawa z kolegą na podzielonym ekranie, najczęściej w trybie rywalizacji, kiedy zrzucamy rywalowi przeszkody do studni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!