Block Craft 3D Block Craft 3D 2.12.24

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Block Craft 3D to darmowa, w pełni trójwymiarowa gra na urządzenia mobilne, która do złudzenia przypomina kultowego Minecrafta ze względu na ogólne założenia i specyficzną, kanciastą oprawę graficzną.

Block Craft 3D zawiera nieskomplikowany, bardzo przejrzysty tutorial, dzięki któremu opanujemy sterowanie i poznamy ogólne założenia gry. Po przejściu samouczka mamy ogromną swobodę działania i możemy – tak samo jak w Minecrafcie – wykazać się nie lada kreatywnością, tworząc mniejsze lub większe budowle, a nawet stawiając całe miasta. Zanim to jednak nastąpi, będziemy musieli oczywiście pozyskać niezbędne materiały.

Gracze, którzy chcą bawić się samemu w Block Craft 3D mają oczywiście taką możliwość, ale oprócz tego produkcja zawiera multiplayer. Decydując się na rozgrywkę sieciową otrzymamy dostęp do lokacji przygotowanych przez innych graczy (jeśli zechcemy, użytkownicy z całego świata zobaczą również nasze dzieła).

Block Craft 3D, tak jak wiele innych produkcji wydanych na Androidzie, jest darmowy. Znajdziemy tu jednak wbudowany sklepik, gdzie będziemy mogli wydać prawdziwe pieniądze na zakup wirtualnej waluty do wykorzystania podczas rozgrywki (ceny wahają się od 23,99 do nawet 479,99 złotych).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!