BlockCAD 3.19

Strona główna Windows Dom Programy dla dzieci
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia komputerowych modeli z klocków Lego.

Program zawiera maksymalnie mało tekstu sprawiając, że małe dzieci nie będą miały najmniejszego problemu z tworzeniem swoich modeli Lego. Całość można kontrolować za pomocą myszki, ale są również zdefiniowane skróty klawiszowe dla większości dostępnych opcji.

Gotowe projekty można zapisać do postaci obrazka (BMP, JPG), a nawet wykorzystywać je jako elementy kolejnych modeli. BlockCAD nie jest typową aplikacja typu CAD oferując tylko możliwość nakładania klocków jeden na drugi i nadawania im rotacji o 90 stopni. Nie ogranicza to jednak zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze, rozwija i uczy
mało opcji, małe przyciski, szybko się nudzi
ocena użytkownika
23.09.2016 20:23 • Recenzja do wersji 3.19

Dobra aplikacja dla dzieci na początek przygody z komputerem. Program prosty w obsłudze, rozwija umiejętności dziecka. Poza tym, mało opcji, zbyt małe przyciski i szybko się nudzi. Zabawa tylko na chwilę dopóki dzieciaki nie poznają "prawdziwej" rozrywki na komputerze.