reklama

BlockOut II 2.5

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BlockOut II to bezpłatna fanowska kontynuacja popularnej gry, która wiele lat temu wzięła podstawowy pomysł z Tetrisa i przetworzyła go w 3D. Zabawa opiera się w dalszym ciągu na odpowiednim układaniu klocków na dnie swoistej studni, jednak tutaj zamiast z boku widzimy ją niejako z lotu ptaka. Tym samym kolejnych elementów nie przesuwamy tylko na boki, lecz także w górę oraz w dół, odpowiednio je obracając.

Zamiast kasować linie po zapełnieniu ich, trzeba się postarać dużo bardziej i układać z klocków całe piętra. Dla ułatwienia orientacji w przestrzeni każde kolejne ma inny kolor, aby wiadomo było, na jakiej wysokości się znajduje. Dodatkowo pokazuje to wskaźnik po lewej stronie ekranu. Obiekty, którymi operujemy, w większości wywodzą się z dwuwymiarowego pierwowzoru, chociaż pojawiają się i takie specjalne opracowane.

Projekt oferuje kilka trybów rozgrywki, różniących się przede wszystkim rozmiarami studni, czyli liczbą klocków, które potrzebne są do wypełnienia poziomu. Gramy oczywiście na punkty, im dalej tym szybciej spadają elementy, a dodatkowym wyzwaniem będzie potrzeba pokazania całemu światu, kto tu rządzi. Jeśli w trakcie zabawy mamy połączenie z Internetem, nasz wynik zostanie przesłany do rankingu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #4 15.04.2016 17:51

Bardzo fajna gierka logiczna, dużo zabawy i dużo myślenia.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.04.2016 11:39
Dementor   38 #3 27.03.2016 01:30

@ste-fan: U mnie to samo

ste-fan   13 #2 28.11.2015 11:31

brak pełnego ekranu :(

ste-fan   13 #1 28.11.2015 11:21

grałem w oryginała !

reklama