BlockStarPlanet BlockStarPlanet

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

BlockStarPlanet to wieloosobowy sandbox, czyli gra w otwartym świecie, która skierowana jest do sympatyków kultowego Minecrafta.

Tak samo, jak w produkcji autorstwa studia Mojang, eksplorujemy kolejne lokacje, a naszym zadaniem jest stawianie rozmaitych obiektów otoczenia (nie tylko budynków) za pomocą dostępnych klocków. Dzięki takiej mechanice zabawy możemy wykazać się kreatywnością, a przy okazji nawiązać kontakt z miłośnikami BlockStarPlanet z całego świata, gdyż opisywane dzieło oferuje tryb rozgrywki wieloosobowej.

BlockStarPlanet pozwala na zaprojektowanie własnej gry, a także sprawdzenie swoich umiejętności w projektach stworzonych przez innych użytkowników. Niektórzy gracze udostępniają zarówno całe Światy, jak i specjalne elementy, dzięki czemu możemy umieścić je także w swoich projektach. Na uwagę zasługuje również wbudowany czat pozwalający na komunikowanie się z osobami znajdującymi się na tym samym serwerze.

Warto dodać, że BlockStarPlanet można pobrać zupełnie za darmo. Dla chętnych przygotowano możliwość wykupienia subskrypcji VIP oferującą dostęp do wielu unikatowych funkcji niedostępnych w bezpłatnej wersji gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!