r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Blockade 3D

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Gra Blockade 3D to ciekawe połączenie oprawy wizualnej z Minecrafta z założeniami dowolnej popularnej strzelanki FPP. W mocno kanciastych realiach przyjdzie się tutaj strzelać na kilku kolorowych mapach, walcząc na wynik punktowy, rosnący wraz z kolejnymi wyeliminowanymi przeciwnikami. Ponieważ ta stale rozwijana propozycja jest darmowa, w sumie nic nie stoi na przeszkodzie spędzić z nią kilka miłych chwil.

Galeria programu

Produkcja oferuje szereg interesujących trybów zabawy, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Poza standardowym drużynowym deathmatchem czy obroną bazy przed wrogiem, znajdziecie tutaj również walkę z zombiakami, walki o terytorium czy starcia bez użycia broni palnej. W odpowiednich trybach da się również poruszać pojazdami, z nieociosanym czołgiem na czele, a poza tym pojawiają się elementy budowania oraz niszczenia budowli. W końcu to poniekąd klon Minecrafta, tylko nastawiony na akcję.

Rozgrywce więcej sensu nadaje system zdobywania doświadczenia, jaki znajdziemy już standardowo w byle strzelance. Da się ulepszać bronie, jak również zmieniać wygląd prowadzonej klockowej postaci, żeby w wojnach klanowych przeciwnik zapamiętał, z kim miał do czynienia. Naturalnie poszedł za tym system mikrotransakcji, gdyż za prawdziwe pieniądze można szybciej wgryźć się w produkt. Przy regularnym wysiłku oraz pracy nie ma niemniej problemu, aby odblokować sobie to i owo. Po prostu zajmie to więcej czasu, niż pójście na finansowe skróty.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 2.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce FX 5700

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 27.08.2016 17:21

A będę mial wszystkie broie?

  #3 06.07.2016 19:35

fajna gra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  #2 01.05.2016 18:16

fajna gra

darek719   41 #1 15.04.2016 17:50

Łoo... fajne to. Takie w stylu Minecrafta.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.04.2016 11:40
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.