Blockade 3D

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Gra Blockade 3D to ciekawe połączenie oprawy wizualnej z Minecrafta z założeniami dowolnej popularnej strzelanki FPP. W mocno kanciastych realiach przyjdzie się tutaj strzelać na kilku kolorowych mapach, walcząc na wynik punktowy, rosnący wraz z kolejnymi wyeliminowanymi przeciwnikami. Ponieważ ta stale rozwijana propozycja jest darmowa, w sumie nic nie stoi na przeszkodzie spędzić z nią kilka miłych chwil.

Produkcja oferuje szereg interesujących trybów zabawy, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Poza standardowym drużynowym deathmatchem czy obroną bazy przed wrogiem, znajdziecie tutaj również walkę z zombiakami, walki o terytorium czy starcia bez użycia broni palnej. W odpowiednich trybach da się również poruszać pojazdami, z nieociosanym czołgiem na czele, a poza tym pojawiają się elementy budowania oraz niszczenia budowli. W końcu to poniekąd klon Minecrafta, tylko nastawiony na akcję.

Rozgrywce więcej sensu nadaje system zdobywania doświadczenia, jaki znajdziemy już standardowo w byle strzelance. Da się ulepszać bronie, jak również zmieniać wygląd prowadzonej klockowej postaci, żeby w wojnach klanowych przeciwnik zapamiętał, z kim miał do czynienia. Naturalnie poszedł za tym system mikrotransakcji, gdyż za prawdziwe pieniądze można szybciej wgryźć się w produkt. Przy regularnym wysiłku oraz pracy nie ma niemniej problemu, aby odblokować sobie to i owo. Po prostu zajmie to więcej czasu, niż pójście na finansowe skróty.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 2.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce FX 5700

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!