Blockformer 1.0

Strona główna Windows Gry Platformowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blockformer to ukazana z perspektywy pierwszej osoby platformowa gra zręcznościowa 3D, w której pokierujemy ruchami pewnej futurystycznej postaci. Ciągłe parcie do przodu naszego bohatera polegające na sprawnym przeskakiwaniu rozwieszonych w przestrzeni kolorowych platform, znane w sumie z wielu innych produkcji, uzasadnione zostało tu zwyczajną koniecznością szybkiego opuszczenia niebezpiecznego labiryntu.

To co wyróżnia darmową produkcję, to podręczna broń umożliwiająca manewrowanie i sterowanie konkretnymi pomostami. Przy pomocy specjalnej rękawicy jesteśmy w stanie podnosić, opuszczać, obniżać, obracać oraz przyciągać całe platformy pomagając sobie tym samym w bezpiecznym przedostaniu się na drugi koniec planszy. Najważniejsze jest to, by w trakcie programowania rękawicy zwracać uwagę na kolory.

Pomimo, iż akcja w Blockformer nie rozgrywa się bardzo dynamicznie, to gra i tak wymaga sporej koncentracji, bystrego oka i zwinnych ruchów. Warto też na początku rozgrywki skorzystać z samouczka.

W miarę robienia postępów kolejne wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, ale na szczęście nie ma tu limitu żyć, a dzięki zastosowanemu systemowi punktów kontrolnych nie musimy przy każdej porażce cofać się do początku układu.

Blockformer to oryginalna i wciągająca pozycja będąca dobrym połączeniem gry platformowej oraz zręcznościowej. Posiada wiele ciekawych aspektów typowych dla wymienionych gatunków, a także niecodziennych rozwiązań, do których dotarcie nie zawsze będzie takie proste i łatwe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!