Blocky Farm Blocky Farm 1.2.85

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Blocky Farm na pozór jest typowym symulatorem farmy, ale gra oferuje nieco więcej niż inni przedstawiciele wspomnianego gatunku.

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy tuż po uruchomieniu Blocky Farm jest kolorowa oprawa graficzna inspirowana kultowym Minecraftem. W trakcie rozgrywki nie musimy jednak używać kilofa, by wydobywać surowce, bo – jak już wspomniano – zarządzamy własnym gospodarstwem rolnym, gdzie uprawiamy rośliny i hodujemy zwierzęta, a następnie zbieramy plony i sprzedajemy je, by zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Blocky Farm pozwala jednak wchodzić w interakcje ze zwierzętami, które mieszkają na naszej farmie. Możemy się z nimi bawić, rzucając kość lub piłkę, ale nie tylko, bo istnieje również opcja dostosowywania wyglądu psów, kotów i jakichkolwiek innych pupili (np. poprzez założenie im kapelusza bądź okularów).

W trakcie zabawy będziemy również jeździć traktorem po farmie, pływać łodzią i łowić ryby. Wykonywanie obowiązków w Blocky Farm mogą nam jednak uprzykrzyć zmienne warunki pogodowe, które mają wpływ na przebieg rozgrywki. Chcąc przyśpieszyć osiąganie postępów można skorzystać z wbudowanych mikropłatności (sama gra jest dostępna do pobrania za darmo).

Co ciekawe, Blocky Farm zawiera tryb rywalizacji oraz umożliwia wzięcie udziału w sukcesywnie organizowanych wydarzeniach. Jeśli jednak nie mamy połączenia z internetem, to również możemy grać, tyle że w trybie offline.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!