Blocky Soccer Blocky Soccer 1.5_161

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Blocky Soccer to arkadowy symulator piłki nożnej. Gra oferuje bardzo wciągającą, dynamiczną rozgrywkę.

W grze rozgrywamy wirtualne turnieje. Mecze bazują w połowie na zaangażowaniu użytkownika, a w połowie na mechanizmie symulacji. Gracz dostaje okazje na strzelenie bramki, a podczas akcji musi ominąć kilku zawodników rywala. Sterujemy, przesuwając naszego gracza w prawo lub w lewo, uważając na zderzenie z przeciwnikiem i unikając wślizgów. Z kolei szybkie dotknięcia ekranu sprawiają, że sterowany zawodnik zaczyna biec szybciej. Gdy miniemy określoną liczbę rywali, wówczas stajemy przed bramką. Wtedy należy dwukrotnie dotknąć ekran urządzenia: najpierw, aby wybrać kierunek uderzenia, a następnie siłę strzału. Po naszej akcji, piłkę przejmuje rywal, a gra przenosi się do trybu symulacji. Gdy piłka trafi pod naszą bramkę, wciskamy odpowiedni przycisk i zdajemy się na łut szczęścia: rywal albo trafi, albo spudłuje, a my dostaniemy szansę na przeprowadzenie kolejnej akcji. Po upływie wirtualnych 90 minut gry mecz się zakończy, a po zwycięstwie awansujemy wyżej w drabince turnieju.

W Blocky Soccer świetnie prezentuje się szata graficzna. Zarówno zawodnicy, jak też stadiony są złożone z charakterystycznych klocków, znanych z Minecrafta. Sama zabawa również jest wciągająca i całkiem trudna.

Osiągając kolejne sukcesy w grze, odblokujemy dostęp do nowego wyglądu zawodników naszej drużyny, a także do nowych rodzajów nawierzchni, np. plaży.

Aplikację Blocky Soccer można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać osiągane w rozgrywkach w google'owej chmurze, a także porównywać nasze rezultaty z tymi osiąganymi przez innych użytkowników aplikacji.

Gra Blocky Soccer jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je wyłączyć, używając mikropłatności i płacąc nieco ponad 4 zł. Dzięki realnym pieniądzom możemy też kupić nowe wizerunki zawodników, którymi będziemy sterować w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!