Blocky Soccer - Endless Arcade Runner 1.2

Strona główna iOS Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Blocky Soccer - Endless Arcade Runner to symulator piłki nożnej, gwarantujący sporo wciągającej zabawy.

W aplikacji mecze podzielone są na dwie części. W pierwszej obserwujemy prostą symulację (znaną np. z gier z serii FIFA), która kończy się sytuacją strzelecką rywala pod naszą bramką. Losowo możemy gola stracić lub uniknąć nieszczęścia. Następnie symulacja przenosi nas pod bramkę przeciwnika, wtedy też zaczyna się właściwa część rozgrywki. Sterujemy jednym zawodnikiem, przesuwając go w lewo lub prawo, a po dwukrotnym szybkim dotknięciu ekranu zmusimy go do sprintu. Naszym zadaniem jest dobiec pod bramkę, unikając zderzenia z obrońcą przeciwnika.

Kolejne wyzwanie czeka już w starciu z przeciwnym bramkarzem. Wtedy trzeba najpierw wybrać odpowiedni kierunek uderzenia, a następnie siłę strzału. Gdy wszystko wykonamy, jak należy, trafimy do bramki przeciwnika.

Mecze toczą się w dynamiczny sposób, a poziom trudności gry potrafi zmusić do wysiłku. To sprawia, że Blocky Soccer - Endless Arcade Runner jest ciekawą propozycją dla osób, które szukają intensywnej, angażującej rozrywki na smartfonie.

W grze znajdziemy mikropłatności, za pomocą których można szybciej uzyskać dostęp do nowego wizerunku sterowanych przez nas zawodników, a także do nowego rodzaju nawierzchni, na których gramy mecze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
11.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza