Genesis Helium 700BT – test głośników dla gracza

sis wprowadził nowinkę dla graczy w postaci Helium 700BT. Czy zestaw głośników 2.1 będzie w stanie zapewnić wystarczające wrażenia z rozgrywki i zagościć na stałe w pokoju miłośnika elektronicznej rozrywki?

Producent akcesoriów Genesis nie od dziś znany jest dostarczania różnych rozwiązań audio. Trzon oferty stanowi m. in. bogaty wybór myszek i klawiatur, a także headsetów, skrojonych z myślą o gamingu na różnych poziomach zaawansowania. Niektórzy przecież mogą preferować bardziej otwarty styl odsłuchu w postaci głośników.

Zrobiłeś zakupy w MediaMarkt? Zapomnij o rękojmi

Dawno, dawno temu robiąc zakupy w jakimkolwiek sklepie, w przypadku wadliwego towaru klient miał tylko jedną opcję. Była nią gwarancja, którą towar mógł posiadać, lecz wcale nie musiał. Gwarant odpowiadał za wady towaru w zakresie opisanym w warunkach gwarancji. Sytuacja się komplikowała kiedy gwarancji nie było, lub nie obejmowała ona danej wady. Czasem można było liczyć na dobrą wolę sprzedawcy.

Sytuacja konsumentów znacznie poprawiła się wraz z wprowadzeniem Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

Hardwired — demo wszechczasów!

Czym jest demo? Dla większości czytelników DP zapewne programem użytkowym lub grą o ograniczonym zakresie lub czasie działania. No i racja - definicja jak najbardziej trafna.

Istnieje jednak zjawisko potocznie zwane Demosceną gdzie określenie demo nabiera nieco innego charakteru. Otóż w żaden sposób nie umożliwia interakcji. Możemy je tylko oglądać! Bez sensu? Jak dla kogo...

Mam chromebooka. Ale po co?

Nie wiem. Ostatnio szukałem prezentu dla mojej lubej i chciałem aby to był jakiś fajny laptop. Znając swojego pecha używany nie byłby dobrym rozwiązaniem. W sumie, używany prezent - jak to brzmi; chyba że to jakieś Ferrari. Ona dostała jakiegoś Acera 10" (w tym przypadku woli małe), modelu już nie pamiętam. Ale powystawowy (nówkanówka z gabloty)do tego 2 lata gwarancji, dotykowy ekran, 4GB RAM, SSD.

Kiedy szukałem dla niej laptopa znalazłem przypadkiem licytację chromebooka. I tak oto Acer Chromebook 14 CB3-431 za 250zł z KW został mój. Nowy, nieużywany z jedną małą wadą.

Recenzja Meizu 16X – tysiąc małych błędów

W latach sześćdziesiątych, czechosłowacka wówczas Škoda wydała model nazwany „1000 MB”. Nazwa miała być uhonorowaniem 1000-lecia lokacji miasta, z którego pochodziła marka (Mladá Boleslav). Jednak ze względu na naturę tego pojazdu, polscy użytkownicy używali innego rozwinięcia tego akronimu – „tysiąc małych błędów”. Niechaj ten motoryzacyjny wstęp będzie wprowadzeniem do recenzji Meizu 16X – mocnego średniaka, bądź (jak kto woli) zubożonego flagowca.

Klasycznie zacznijmy od opakowania.

Retrogranie: Lemmings — wzloty i upadki znamienitej serii

Tak to już jest że od czasu do czasu na rynku tytułów elektronicznej rozrywki ukaże się jakaś zacna, bardzo wciągająca gra która od samego początku kradnie serca graczy. I choć w dzisiejszych czasach takie produkcje ukazują się bardzo rzadko, tak raptem ~30 lat temu były one chlebem powszednim. Z drugiej strony rozkwit technologiczny konsol nie był aż na takim poziomie jak teraz, a wiele znanych marek growych dopiero co zaczęło raczkować.

Przykładem takiej gry a raczej serii - były tytułowe Lemmingi

FiiO BTR3 — rozwiązanie problemu znikającego wyjścia słuchawkowego [RECENZJA]

Ostatnimi czasy jesteśmy świadkami "rewolucji słuchawkowej". Coraz więcej producentów zaczyna usuwać wyjście słuchawkowe ze swoich smartfonów. Najczęściej jest to tłumaczone robieniem miejsca w obudowie na dodatkowe technologie, czy też większą baterię. Istnieje jednak teoria, że to zwykły chwyt marketingowy mający na celu napędzić sprzedaż słuchawek bezprzewodowych.