Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

AverMedia Live Gamer Portable — przenośne studio nagrań

Niespełna miesiąc temu opisywałem na moim blogu LGE od AverMedia, był to gadżet przeznaczony do nagrywania wideo z komputerów PC, konsol Xbox/PS itd. Urządzenie sprawdziło się wyśmienicie. W połączeniu z dedykowanym programem dawało ogromne możliwości. Dzisiaj przedstawię Live Gamer Portable, wersję tańszą, ale posiadającą jedną dodatkową funkcjonalność, której zabrakło wersji Extremer.

Nowy iPad (2018, szóstej generacji) i Apple Pencil – najtańszy, ale czy najlepszy?

Dzięki uprzejmości redakcji dobrychprogramów oraz partnerskiej firmy X-KOM otrzymałem do przetestowania najnowszego iPada. Dokładnie tego, który został zaprezentowany 27 marca 2018 roku, opisywanego TUTAJ jako Nowy iPad z obsługą rysika w specjalnej cenie dla szkół. Dostałem takiego, wcześniej nieużywanego, oryginalnie zapakowanego iPada. Razem z urządzeniem dostałem także Apple Pencil.

Najszybsza przeglądarka na Androida — test 27 przeglądarek i ogłoszenie wyników!

Mieliśmy dwa testy przeglądarek mobilnych przeprowadzonych przez moją osobę (DewX). Ilość przetestowanych przeglądarek w wersji stabilnej to 21, a do tego 6 w wersji beta. Czyli łącznie 27 przeglądarek przeszło przez test, który trwał bardzo długo. Mógł trwać krócej, ale test musiały być rzetelny !

Zdecydowałem się na połączenie wykresów z dwóch wpisów, aby można było zobaczyć wszystkie przetestowane przeglądarki mobilne na jednym obrazku w danym teście.

Everything — recenzja gry w której wszystko ma swoje miejsce... wszędzie!

Tymże zagadkowym tytułem chciałbym rozpocząć dla was recenzję, nader niedocenionej gry o podłożu egzystencjalnym. Tak jak w przypadku niesławnego No Man's Sky tak i w tym, twórcy tytułu zdecydowali się ukazać nam piękno i ogrom świata w nieco innym wymiarze. Za produkcję odpowiadają panowie David O’Reilly oraz Damien Di Fede, którzy postanowili wpleść w rozgrywkę nieco filozofii i sprowokować gracza do zastanowienia się nad sensem żywota.

Okiem Pangrysa, czyli jak się bawiłem na „Player One”

Parę dni temu, na ekranach kin niemal całego świata pojawił się jeden z bardziej wyczekiwanych przeze mnie filmów, czyli najnowszy film Stevena Spielberga pt. "Ready: Player One", który z niewiadomych przyczyn, w Polsce będzie wyświetlany pod skróconym tytułem "Player One". Film jest adaptacją niesamowitej powieści Ernesta Cline, wydanej pod tym samym tytułem. W książce autor ukazuje nam zniszczone kryzysem mocarstwa, które stoją na krawędzi upadku.

Dom z papieru sprawił, że znienawidziłem Internet Domowy Plusa

To nie będzie kolejny wpis o tematyce retro, choć początek tej historii sięga ponad dwie dekady wstecz. To właśnie wtedy, dokładniej na samym początku 1997 roku, stałem się użytkownikiem pierwszego telefonu komórkowego w sieci Plus GSM.

Telefon kupiliśmy wraz z kolegami (Cebulą i mutersem) do naszej firmy komputerowej Abraxas, o której pisałem jakiś czas temu.