popularne tematy: windows

3 tygodnie z Internet Explorerem – jest dobrze!

W 2004 roku swą karierę z Internetem zacząłem wraz Internet Explorer w wersji 6. Przeglądarka jak na tamte czasy była dobra do przeglądania zasobów sieci Internet. Taki stan używania Internet Explorer trwał aż do wersji 9, gdzie pojechali po bandzie z interfejsem. Rodzice i ja przeszliśmy na jeszcze dobrą przeglądarkę od potęgi wyszukiwania , czyli Google vel. Wuj Google o nazwie Chrome. Każda nowa wersja to było krok w stronę lepszego tego czegoś , aż nowa wersja mówiąc slangowo zrysowała mój laptop i stacjonarkę do takiego stanu iż Alt+Ctrl+Delete to była prawie codzienność.

Biuro Technika Informatyka- Odnawiamy komputer nie wydając $ i organizacja biurka.

Po zakupie laptopa, który przeżył serwis Della został w domu komputer stacjonarny, który od 2007 roku działa i tylko tyle teraz mogę powiedzieć o sprzęcie, który ma 100% zużycia pamięci i procesora oraz robi problemy z stabilnością systemu po reinstalacji Windowsa 7 w wydaniu Ultimate. Gdybym nie wiedział jak skonfigurować system po reinstalacji to wywiesił białą flagę i zainstalował starego jak świat Windowsa XP. Mój komputer dostał po pierwszym w domu sprzęcie przezwisko "Hasiok" (z języka śląskiego Śmietnik) lub Blaszak.

O chmurze słów kilka

No witam w moim pierwszym poście na "Dobrych Programach". Powiem tylko że mam 17 lat, mam na imię Albert i chodzę do pierwszej technikum na kierunku Technik Informatyk.

Albatros z głową chmurach, czyli jakiej chmurki używa.

Używam chmury firmy Microsoft o nazwie OneDrive (dawniej. SkyDrive), gdyż posiadam laptopa z Windowsem 8.1 i telefonu na platformie Windows Phone. Mam na swe dane 30GB, gdyż mam na swym koncie zarejestrowany swój tablet z Androidem i telefon na Windows Phone i zyskałem zamiast podstawowych 15GB dostałem 30GB.