popularne tematy: internet

Geocaching oraz Munzee, czyli trochę o grach terenowych, które odmieniły moje życie

Pewnie już dawno doszliście do takiego wniosku, ale aktywność fizyczna jest ostatnimi czasy dość modna. Wszechobecne filmiki na YT, porady w sieci, nauki w szkole i na studiach – wszyscy chcą nam pokazać, jak dobrze jest być zdrowym i wysportowanym. Ze mną nie jest wcale inaczej i co zabawne, w „sportowy tryb” wkręciła mnie chęć grania na komputerze (tak, teraz czas na historię życia).

Historia życia

Cała sytuacja rozegrała się w podstawówce, kiedy mieszkałem jeszcze na blokach.

Windows 10 w kompilacji 9860 — co poprawiono, a co zepsuto

Od premiery pierwszej kompilacji Windows 10 minął już prawie miesiąc. Dość dobrze przyjęty i nad wyraz stabilny szybko zdobył większe uznanie wśród ludzi. Nie ma co się nad tym zbytnio rozpisywać, gdyż wszystko zostało już opisane. Poza tym, jakieś 2 tygodnie po nim wydano kolejny build oznaczony numerem 9860 (poprzedni 9841), który niestety pod pewnymi względami nie jest już tak udany jak poprzednik.

Nowe problemy

System jako tako wciąż stabilnie działa i nie zasypuje nas błędami, aczkolwiek posiada on kilka zgrzytów.

Nokii sposób na sukces - tania linia Asha oraz nowa X z Androidem

Początek historii

Czym teraz jest Nokia każdy widzi - niegdysiejszy gigant pośród producentów telefonów dziś balansuje na krawędzi. By nadrobić czas stracony na rozpaczliwe próby rozwoju Symbiana, Nokia musiała oddać się pod skrzydła MS aby jakoś związać koniec z końcem. Powołane linie Asha i Lumia po pewnym czasie zaczęły sprzedawać się na wystarczającym poziomie aby móc mówić o jakimkolwiek zysku, jednakże to wciąż nie był zadowalający pułap.