popularne tematy: linux

InoReader moja alternatywa dla Google Reader

Jak wiadomo Google zamyka swoją usługę - Reader już na dniach i mimo protestów milionów użytkowników zdania nie zmieni, a szkoda bo co niektórzy w tym i ja używałem Czytnika Google do przechowywania ciekawych artykułów na 'potem', nie wspominając o tym, że było to moje główne źródło informacji codziennej. Nic zrobić nie można poza znalezieniem alternatywy, która w moim przypadku powinna spełniać kilka warunków:

  • prosty, nie skomplikowany wygląd nie odciągający uwagi od treści,

Domowy serwer za grosze czyli Zyxel NSA 310

Jakiś czas temu stałem się szczęśliwym, choć z początku nie do końca, ale o tym dalej, posiadaczem maszyny, która zwie się dumnie Zyxel nsa 310. Jest to jeden z najtańszych, solidnie wykonanych, oferujących przyzwoite parametry i funkcje serwerów NAS na rynku.W tym spisie postaram się w rozumiały sposób przedstawić bardziej szczegółowo możliwości tego serwerka.

Slender - darmowa gra nie dla ludzi o słabych nerwach. Bardzo krótkie przedstawienie

Chciałem wam przedstawić grę, którą dziś pokazał mi znajomy. Gra ta powstała jak autor zaznacza, jako projekt testujący możliwości silnika Unity i nie sądził on, że stanie się tak popularna. Zasady w grze są z pozoru proste jak budowa cepa, znaleźć w lesie 8 kartek, a przy tym nie patrzeć na tytułowego Slendera. Ogólnie grę można przejść w czasie do pół godziny o ile nam sił starczy :D

Gra jest jeszcze rozwijana lecz jest już w pełni grywalna no i darmowa. Strona projektu skąd można pobrać grę na Windows i Mac: