popularne tematy: porady

Menedżer nieaktywnych kont od Google

Dziś robiąc porządki na moim koncie googlowskim natknąłem się na ciekawą funkcję o której istnienia nie miałem pojęcia, chodzi o menedżera nieaktywnego konta i postanowiłem dosłownie w kilku zdaniach go przedstawić w tym mini wpisie.

Konta Google używam głównie dla poczty z którą to jestem od czasów gdy jeszcze była na zaproszenia, od tego czasu żadnych danych nie usuwałem więc sporą dawkę informacji wujek Google o mnie zgromadził, a także kilka innych emaili mam podpiętych do gmaila.

Uprawianie sportu z Androidem czyli Endomondo Sport Tracker

Jakiś czas temu postanowiłem sobie, że ruszę się sprzed komputera i zacznę robić coś co poprawi moją kondycję, jako że bieganie jest ciekawym sportem, a przy tym praktycznie bez nakładów finansowych więc padło na to, że wieczorami przed snem biegam sobie. Pierwsze co musiałem to stworzyć lub znaleźć jakiś harmonogram, natknąłem się na dość ciekawą stronkę która nakłada nacisk na przygotowanie potencjalnego biegacza: http://biegaj40minut.pl/Wg.

SamsungDive. Prosta, a jakże przydatna funkcja zabezpieczenia smartfona

Samsung swoje flagowe modele smartfonów zaopatrzył w mechanizm zabezpieczający zwany SamsungDive. Jest to usługa oferująca nam kilka przydatnych narzędzi zwłaszcza w sytuacji zagubienia lub kradzieży telefonu. W tym krótkim wpisie postaram się przedstawić je, ale zaznaczam jednocześnie, że części nie miałem okazji sprawdzić w praktyce i mam nadzieję nie będę musiał :)

Konfiguracja urządzenia

Aby skonfigurować te opcje w telefonie musimy posiadać konto Samsung, gdy go nie posiadamy jeszcze to można je założyć pod tym linkiem