popularne tematy: inne

Blogi na dobrychprogramach - Czerwiec (24)

W poprzednim wpisie mogliście przeczytać relację z warsztatów Huawei w Warszawie. Kilka dni wcześniej załatwiłem sobie smartfona z Windows Phone 8 do testów, żeby po przerwie powrócić do mojej serii "Banan znęca się nad" szczególnie, że nareszcie skończyła się szkoła i już uczyć się nie muszę oraz nie ma też testów Intela i przesycenia bloga recenzjami. Ciężko nie zauważyć na blogu kolejnej akcji, tym razem z Office'm 365.

Zielona moc na warsztatach Huawei

Czekam sobie na dworcu - egipskie ciemności, ale o 21:54 nagłe przejaśnienie. Dziesięć minut przed przyjazdem pociągu wszystkie światła nagle się zapalają - lepiej późno niż wcale. Kupiłem bilet przez internet ale na Leżajskim, dopiero co wyremontowanym za miliony złotych dworcu są okienka na kasy biletowe, ale kas brak.

Blogi na dobrychprogramach - Maj (23)

Miałem namalować jakiś zabytek na plastykę, no dobra namalowałem ratusz, a nauczycielka zamiast dać mi ocenę na jaką zasługuję to kazała mi to poprawiać. Gdybym nie poprawił dostałbym jedynkę. Poprawiłem pracę, zakręcam plakatówki i chlup - żółta farba wylała się na klawiaturę. Wycieram, działa jest wszystko dobrze (do czasu). Następnego dnia podczas wpisywania hasła zamiast jednej literki dostawałem cały pakiet. Trudno rozkręcę wyczyszczę wysuszę i powinno być dobrze.

Blogi na dobrychprogramach - Kwiecień (22)

Powoli kończący się rok szkolny w ostatniej klasie gimnazjum oraz testy gimnazjalne (które już za mną) sprawiły, że oprócz podsumowania miesiąca w marcu na moim blogu nie powstał żaden inny wpis. Na szczęście luka po mnie została dobrze zapełniona, bo zamiast mojego "znęcania się nad" mamy dość sporą porcję testów od Intela.

Blogi na dobrychprogramach - Marzec (21)

Pogodzie ani trochę nie przeszkadza, że od ponad tygodnia na kalendarzu mamy już wiosnę. Wczoraj zmienialiśmy czas na letni, a dzisiaj mamy Prima aprilis i oblewany poniedziałek w jednym. Wszystko wrzucone do jednego kotła i wymieszane. "Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata". Ja poproszę to drugie na wynos. Mam ogromną ochotę na wyprawę rowerem w dobroprogramowym krótkim rękawku, poszukując skrzynek czy od święta szkieletów...

...mam nadzieję że pogoda wreszcie na to pozwoli.

Banan znęca się nad aparatem Benq AE220

Jeszcze całkiem niedawno gałęzie drzew pokrywała gruba warstwa lodu. Wyglądało to fenomenalnie. Niestety niektóre drzewa nie wytrzymywały ciężaru i łamały się. Nie powiem, szkoda mi było tych drzew, bo w końcu rosną w lesie przy którym mieszkam. Ale gdy zobaczyłem jak dziesiątki, czy nawet setki drzew zostaje wycięte przez żądną trocin maszynę, to zrobiło mi się bardzo smutno.

Blogi na dobrychprogramach - Luty i Banan (20)

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Mamy 3 marca - rozpogodzone niebo raczy nas garściami promieni słonecznych. Już nie mogę się doczekać, jak będę mógł wyjść w samej koszulce z krótkim rękawem, albo chociaż w bluzie, bo kurtki i ciężkie buty mi już zbrzydły. W końcu będę mógł na moim zielonym rowerku przemierzać pobliski las, a raczej to co z niego zostało (szczegóły wkrótce w recenzji). Nie przedłużając dłużej przejdźmy to podsumowania ostatniego czysto zimowego miesiąca - lutego.

"Redakcja od kuchni" - wywiad z mWilQ

Możecie z nim porozmawiać, korzystając z nowej usługi portalu - netfix. Siedzi po drugiej stronie słuchawki i tylko czeka, by Wam pomóc. Poza tym jest autorem wielu recenzji w dobroprogramowym labie oraz newsów o tematyce sprzętowej. Mowa oczywiście o mWilQ czyli Marcinie Wilku.

1. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z portalem?

Zupełnie przypadkowo.

Blogi na dobrychprogramach - Styczeń (19)

Dopiero co świętowaliśmy Nowy Rok, a już jego pierwszy miesiąc minął. W takim razie czas na podsumowanie miesiąca stycznia.

Ogółem

Wczoraj upłynął czas przeznaczony na konkurs o Windows Server 2012. W przedłużonym czasie (cały styczeń) do konkursu zostało zakwalifikowane 24 wpisy. Natomiast przez pełny okres trwania konkursu blogerzy opublikowali okrągłe 90 wpisów, które zaliczały się do tematyki Windows Server 2012.

W sumie w styczniu napisanych zostało 192 wpisy. Spoglądając na analogiczny okres w latach ubiegłych jest to nadal spora tendencja wzrostowa.